Дзюдоїсти Одеської області завоювали 18 золотих медалей на всеукраїнському турнірі «Кубок скіфів», який відбувся у Херсоні за участю 675-ти спортсменів із 15-ти областей. Всього в активі юних спортсменів регіону 45 нагород (на фото: Спортсмен КДЮСШ-4 Єгор ДУБІНЕНКО - переможець турніру).

Медалі завоювали спортсмени одеських спортивних шкіл та клубів – СДЮШОР «Динамо», СК «Тайгер», СК «Європа», СК «Рандорі», СК «Міленіум», КДЮСШ-4, ДЮШ-15, а також міст Чорноморськ, Роздільна, Овідіополь, селищ Молодіжне, Великодолинське та Авангард.

У змаганнях серед юнаків в категорії «2007-2008» завойовано - 11 медалей (3 золоті, 3 срібні та 5 бронзових), «2009-2010» - 10 (3-1-6), «2011-2012» - 7 (4-1-2).

Серед дівчат у юних спорсменок Одеської області такі результати: «2006-2008» – 6 (3-3-0), «2009-2011» – 11 (5-2-3).

skif cup 01

Турнір «Кубок Скіфів». Херсон. Результати спортсменів Одеської області

Категорія «2007-2008»

32 кг. 3. Дмитро БОРИСОВ (2008, Одеса, КДЮСШ-4, тренер – О.Бойчук, Ф.Фоменков)

38 кг. 1. Андрій ПРИЩЕПА (2007, Молодіжне, тренер – М.Нахаєв). 3. Іван РОГАЧЕВСЬКИЙ (2007, Овідіополь, тренер – М.Манукян)

46 кг. 1. Єгор ДУБІНЕНКО (2007, КДЮСШ-4/ СК «Міленіум», тренери – А.Антонова, О.Спивак). 3. Артур АБІЗОВ (2007, СК «Рандорі», тренер – Г.Яременко)

50 кг. 2. Денис ПОТАПОВ (2007, Одеса, КДЮСШ-4, тренер – О.Бойчук, Ф.Фоменков)

55 кг. 2. Артем ЧЕРНЕНКО (2008, Одеса, КДЮСШ-4, тренер – О.Бойчук, Ф.Фоменков). 3. Георгій ДЕМЧУК (2008, Одеса, КДЮСШ-4, тренер – О.Бойчук)

60 кг. 2. Костянтин БЄЛГОРОДСЬКИЙ (2007, СК «Рандорі», тренер – Г.Яременко). 3. Микола СТОЛЯРЧУК (2007, Молодіжне, тренер – М.Нахаєв)

+60 кг. 1. Артур АМІРЯН (2007, КДЮСШ-4/ СК «Міленіум», тренери – А.Антонова, О.Спивак).

Randori 01

Спортсмени СК "Рандорі" (тренери - Геннадій ЯРЕМЕНКО, Злат ТЕРЗІЄВ) Артур АБІЗОВ та Костянтин БЄЛГОРОДСЬКИЙ - медалісти турніру "Кубок скіфів"

Категорія «2009-2010»

29 кг. 3. Кирило ЧАБАН (2009, Одеса, СК «Європа», тренер – К.Цховребашвілі)

32 кг. 1. Михайло ГОРБА (2009, Одеса, СК «Європа», тренер – С.Додосев). 2. Микита БЄЛОВ (2010 р.н, Чорноморськ, тренер – М.Оксенюк)

35 кг. 3. Богдан КРАВЕЦЬ (2009, Молодіжне, тренер – М.Нахаєв). 3. Назар НАГОРОДНИЙ (2010, Одеса, тренер – Ворона)

38 кг. 3. Андрій РИБИЦЬКИЙ (2010, СК «Європа», тренер – К.Цховребашвілі). 3. Володимир СОРВАЧОВ (2009, СК «Рандорі», тренер – З.Терзієв)

42 кг. 1. Олександр БЕРЕГОВЕНКО (2009, Чорноморськ, тренер – М.Оксенюк). 3. Костянтин ТКАЧЕНКО (2009, Молодіжне, тренер – М.Нахаєв)

+50 кг. 1. Андрій ЄГОРОВ (2009, Одеса, СК «Тайгер», тренери – Крохмальов, Боличевський).

Gorba Europe 02

Михайло ГОРБА (2009, Одеса, СК «Європа», тренер – Сергій ДОДОСЕВ) - переможець турніру "Кубок скіфів"

Категорія «2011-2012»

23 кг. 3. Максим БОБКОВ (Великодолинське, тренер – С.Левицький)

26 кг. 1. Михайло ГАЛАКТІОНОВ (2012р.н., «Динамо», Одеса, тренери С.Наумов, В.Южаков)

29 кг. 1. Артур НАГРЕБЕЛЬНИЙ (2011, Чорноморськ, тренер – М.Оксенюк)

32 кг. 1. Артур ЩЕРБИНА (2011, «Тайгер», Одеса, тренери – Крохмальов, Боличевський). 3. Герман СВІСТУНОВ (2011, Авангард, тренер – У.Аджієва)

35 кг. 3. Іван ПРІЛИЙ (2011, Чорноморськ, тренер – М.Оксенюк)

38 кг. 2. Микита КІШКО (2011, Авангард, тренер – Аджієва)

+42 кг. 1. Єгор ГАЦКАН (2011, Роздільна, тренер – В.Горобій)

Molodezhne 03

Команда селища Молодіжне (тренер - Михайло НАХАЄВ)

Дівчата

Категорія «2009-2011»

25 кг. 1. Олександра ЧЕКАЛЕНКО (2009, Одеса, тренер – Співак). 3. Ксенія КУЛІКОВА (2010, Чорноморськ, тренер – М.Оксенюк)

28 кг. 1. Варвара МЕЛЬНИЧЕНКО (2009, Роздільна, тренер – В.Горобій). 2. Анастасія БОГДАНОВА (2010, Чорноморськ, тренер – М.Оксенюк). 3. Віолетта ВЕЛІКОВА (2009, Молодіжне, тренер – М.Нахаєв)

32 кг. 1. Анна ШАРОВА (2010, Молодіжне, тренер – М.Нахаєв)

36 кг. 1. Дарія СУЗДАЛЬЦЕВА (2009, Роздільна, тренер – В.Горобій). 3. Наталія МІШИНА (2010, Роздільна, тренер – В.Горобій)

40 кг. 3. Валерія НЕКУЛАЙ (2009, Авангард, тренер – У.Аджієва)

+44 кг. 1. Марина МЯЗГОВИЧ (2009, Авангард, тренер – У.Аджієва). 2. Наталія ЛИТВИНЮК (2009, тренер – Лотішко)

Категорія «2006-2008»

32 кг. 2. Марія БЄГУНОВА (2007, Одеса, ДЮСШ-15, тренер – Ф.Мірзоєв, Ю.Каляпін)

40 кг. 1. Валерія КАНІКОВСЬКА (2008, Одеса, КДЮСШ-4, тренери – С.Жуков, С.Єрмаков)

44 кг. 1. Юлія СТЕПАНОВА (2008, Чорноморськ, тренер – М.Оксенюк). 2. Наргиз ДАШДАМІРОВА (2006, ДЮСШ-15, тренер – Ф.Мірзоєв, Ю.Каляпін)

+52кг. 1. Єва РАЄНКО (2006, Чорноморськ, тренер – Д.Панчев). 2. Марія ДОРЕДОРЕНКО (2008, Одеса, КДЮСШ-4, тренери – О.Бойчук, Ф.Фоменков)

DUSH 15 01

Спортсменки ДЮСШ-15 Марія БЄГУНОВА та Наргиз ДАШДАМІРОВА - призерки турніру "Кубок скіфів"

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Подписывайтесь на наш канал в

Партнеры:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonline