Вихованець одеської обласної ДЮСШ Рустам АХМАТ завоював дві медалі на 15-му всеукраїнському турнірі зі спортивної гімнастики пам’яті призера Олімпійських ігор Олександра БЕРЕША, який відбувся в Херсоні.

ahmat 05У змаганнях за програмою «кандидати в майстри спорту України» Рустам АХМАТ (тренер – Станіслав ОХРЕМЕНКО) став переможцем у вправах на перекладині та завоював срібну медаль на кільцях.

У цьому році у змаганнях в Херсоні взяли участь представники ДЮСШ з Києва, Одеси, Кропивницького, Дніпра, Черкас, Хмельницького, Запоріжжя, Білої Церкви та Мінська (Білорусь).

Наступний для гімнастів Одеської області - чемпіонат України, який розпочнеться 4 листопада в Кропивницькому.