Вихованці одеської КДЮСШ №13 стали переможцями чемпіонату України серед кадетів, який відбувся в Києві.

Збірна Одеської області у складі Івана ГАЙСІНА, Тімура ТЕРЗІ, Максима СЕМЕНОВА та Ростислава КУЧЕРЕНКА стали переможцями командного турніру у фехтуванні на шаблях, здолавши опір першої столичної команди з рахунком 45:39.

В ході змагань одеські спортсмени перемогли «Київ-2» (45:20) та першу команди Миколаєва (45:40). Всього в змаганнях брали участь 10 збірних.

У змаганнях серед дівчат Вікторія МОРЕНЕЦЬ-КУБАНСЬКА завоювала срібну медаль, поступившись у фіналі лідеру кадетської збірної України Олександрі Бондар. В груповому турнірі Вікторія здобула 5 перемог у 5-ти боях. В основній сітці одеситка була сильнішою за киянку Софію Шмалун (15:3) та миколаївських фехтувальниць Дарину Баглай (15:14) та Ольгу Ківало (15:12). Всього у змаганнях брали участь 34 спортсменки.

В особистому турнірі серед юнаків найкраще серед одеситів виступив Ростислав КУЧЕРЕНКО, який посів 6-е місце.

Підготували спортсменів Олександр та Віталій ВАСЮТІНИ, а також Микита СТОЛБУНОВ.