В одеському СК «Олімпієць» відбулися змагання з п’ятиборства серед юнаків та юніорів на призи олімпійського чемпіона Миколи АВІЛОВА та заслуженого тренера СРСР Володимира КАЦМАНА (на фото). Змагання пройшли за підтримки відділення НОК України в Одеській області.

Avilov 2019 0003

Спортсмени Одеської області завоювали на змаганнях 4 медалі (1 золоту, 2 срібні та 1 бронзову).

Серед дівчат у віковій категорії «2004 р.н. та молодше» перемогу здобула легкоатлетка подільскої КДЮСШ «Локомотив» Юлія ЗОРІНА (тренер – Лідія БІЛОЛІПЕЦЬКИХ), яка набрала 2618 очок. Дистанцію 60 м з/б вона здолала за 9,61 секунди, стрибнула в висоту на 1,31 м, у довжину – на 5,26 м, штовхнула ядро вагою 3 кг на 7,61 м, а на дистанції 800 м показала результат 2.55,56. Бронзову медаль в цьому виді завоювала ії одноклубниця Юліана ОКОНЕВСЬКА – 2213 очок.

Avilov 2019 0002

19 грудня. На дистанції - переможниця змагань Юлія ЗОРІНА (на 2-му місці)

Серед хлопців у віковій категорії «2004 р.н та молодше» бронзовим призером став Юрій КОТОВИЧ, також представник КДЮСШ «Локомотив» (тренер – Лідія БІЛОЛІПЕЦЬКИХ) – 2417 очок. Серед юніорів срібну медаль завоював спортсмен чорноморської КДЮСШ Дмитро ЦВІГУН (тренер – Олександр СІВАЧЕНКО) – 2717.