Одеський спортсмен Даніель ЄРЬОМЕНКО став бронзовим призером чемпіонату України серед юніорів з фехтування на шаблях, який проходив в Києві 11-12 січня. Завдяки цьому одесит відібрався на чемпіонати світу та Європи 2020 року в цій віковій категорії.

Ukr jun 05В поєдинку за вихід у фінал Даніель ЄРЬОМЕНКО (тренер – Олександр ВАСЮТІН) програв майбутньому чемпіону Богдану Боговіну з Миколаєву.

На першому етапі Даніель здобув 5 перемог в 5-ти боях із загальних рахунком 25-9, а в основній сітці взяв верх над ще одним одеситом Максимом СЕМЕНОВИМ – 15:14, а потім його однофамільце з Києва на ім'я Єгор – 15:8.

В командному турнірі, де компанію Даніелю ЄРЬОМЕНКУ та Максиму СЕМЕНОВУ склали Іван ГАЙСІН та Тимур ТЕРЗІ, збірна Одеської області посіла 5-е місце.

Спортсмени представляють одеську КДЮСШ №13.