18-річний вихованець із Чорноморська Владислав ШЕПЕЛЕВ став переможцем XXV Всеукраїнських змагань в приміщенні «Різдвяні старти», які відбулися в Києві. Він переміг у змаганнях з потрійного стрибку (на фото: З бронзовою призеркою Олімпіади-2012 у потрійному стрібки Ольгою САЛАДУХОЮ).

Перемогу Владиславу ШЕПЕЛЕВУ, який є вихованцем відділення легкої атлетики ДС «Шкільний» (тренери – Сергій ПОЛІНКОВ, Олександра СТАДНЮК), принесла п’ята спроба, де він показав свій кращий в кар’єрі результат - 15 м 56 см. Його конкурент – Андрій Авраменко стрибнув на 15 м 33 см. До речі, особистий рекорд переможця був саме таким. Взагалі, Владислав мав такі результати у змаганнях (14.79-X-15.11-15.10-15.56-15.19).

Як розповів Сергій ПОЛІНКОВ, Владислав лише 5 см поступився відбірковому нормативу на юніорський чемпіонат світу-2020. Його, до речі, він може виконати вже на зимовому чемпіонаті України серед юніорів, який відбудеться 3-4 лютого в Сумах.