Сьогодні 40-річний ювілей святкує перший заступник голови громадської організації «Одеська обласна організація Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України» Ольга ЧЕРКАСОВА.

В структурі Одеської організації ФСТ «Динамо» Ольга Ігорівна працює з 2002 року, з листопада 2017-го – перший заступник голови громадської організації «Одеська обласна організація ФСТ- «Динамо» України».

Під час ії роботи зроблено великий крок у розвитку інфраструктури Одеської обласної організації ФСТ «Динамо». В басейні СК «Динамо» упродовж року зроблений капітальний ремонт перекриття та встановлено нову вентиляційну систему, на легкоатлетичному стадіоні облаштовано сектор для стрибків, закуплено нове обладнання: ями для стрибків у висоту та довжину.

Щорічно до складу збірних команд країни з 9 видів спорту, які культивуються в облорганізації, входять близько 40 спортсменів організації, з них майже половина – до основного складу.

Вітаємо Ольгу Ігорівну з днем народження, бажаємо успіхів в розбудові спортивної інфраструктурі, натхнення в роботі та перемог у всіх сферах життя! Нехай поруч завжди будуть вірні друзі, життя буде наповнене любов’ю, а над домівкою з світить сонце!

swim 19

Dinamo 04 09 site 04

Партнеры:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonline