Олімпійські ігри

Рівно 10 років тому, а саме 23 серпня 2008 року каноїст южненського ФСК «Хімік» Юрій ЧЕБАН став бронзовим призером Олімпійських ігор. Він піднявся на третю сходинку п’єдесталу у змаганнях каноїстів на дистанції 500 м.

Як ми вже повідомляли, рівно 10 років тому – 14 серпня 2008 року - одеська шаблістка Олена ХОМРОВА стала олімпійською чемпіонкою – разом з Ольгою Харлан, Ольгою Жовнір та Галиною Пундик здобувши перемогу в командному турнірі Ігор в Пекіні. За щасливим збігом обставин, Олена знаходиться зараз в своєму рідному Миколаєві - вона, як відомо, є вихованкою миколаєвської школи фехтування - тож можна було спокійно поспілкуватися, згадати олімпійську перемогу, поговорити про нинішнє життя.

Рівно 10 років тому, а саме 14 серпня 2008 року одеська шаблістка Олена ХОМРОВА стала олімпійською чемпіонкою. Разом з Ольгою Харлан з Миколаєва та Ольгою Жовнір з Галиною Пундик, які представляли Нетішин, вона перемогла в командному турнірі на Олімпіаді в Пекіні.

На 79-році пішов з життя відомий тренер Віктор ДИКИЙ – один наставників, який підготував дворазову олімпійську чемпіонку зі спортивної гімнастики Тетяну ГУЦУ. Про це повідомила сама спортсменка на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Сьогодні відбулося засідання робочої групи з підготовки національної олімпійської команди України до участі у ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх, які з 6 по 18 жовтня відбудуться в аргентинському Буенос-Айресі.