Юнацькі Олімпійські ігри

В шостий день ІІІ Юнацької Олімпіади в Буенос-Айресі плавець Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ стартує на своїй третій дистанції, а Ганна СУГАК з Віталієм ШОРСТКИМ поборються за вихід в плей-офф змагань з баскетболу 3х3.

Одеський плавець Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ посів п’яте місце на Юнацькій Олімпіаді, яка триває в Буенос-Айресі. Він досягнув цього результату на дистанції 100 м батерфляєм.

Сьогодні вночі (0.40) Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ виступить у фіналі змагань на 100-метрівці батерфляєм на ІІІ Юнацькій Олімпіади. Незадовго до старту Ігор ми поспілкувалися з його першим тренером Олександрою КУРБАНОВОЮ.

Баскетболісти Віталій ШОРСТКИЙ та Ганна СУГАК стартували з двох перемог, а плавець Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ вийшов у фінал на Юнацькій Олімпіаді, яка триває в Буенос-Айресі.

Одеський плавець Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ поділився своїми очікуваннями від ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор - своїх перших змагань світового рівня. На Іграх вихованець СДЮСШОР «Динамо» стартує на трьох дистанціях батерфляєм - перший старт вже сьогодні.

Одеська дзюдоїстка Анастасія БАЛАБАН посіла 5-е місце на Юнацьких Олімпійських іграх. В сутичці за «бронзу» вона поступилася Ерзі Муміновікь із Косова.

Вчора в Буенос-Айресі відкрилися ІІІ Юнацькі Олімпійські ігри, де, нагадаємо, Одеську область представляють чотири спортсмени. На разі до вашої уваги наш четвертий учасник – вихованець СДЮСШОР «Динамо» з плавання Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ, який вийде на водні доріжки 8 жовтня.

Сьогодні в Буенос-Айресі на ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх боротьбу за медалі розпочинають представники Одеської області - першою «за Одесу» слово скаже дзюдоїстка Анастасія БАЛАБАН. До вашої уваги повний розклад змагань за участю наших спортсменів.

Одеська дзюдоїстка, призер чемпіонату Європи та світу серед кадетів 2017 року Анастасія БАЛАБАН відповіла на питання прес-служби відділення НОК України в Одеській області напередодні ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор. Нагадаємо, що Анастасія вийде на татамі вже в другий день змагань – 7 жовтня.

Одеська дзюдоїстка Анастасія БАЛАБАН першою серед представників Одеської області побореться за нагороди ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор – вже 7 жовтня. Незадовго до старту ми поспілкувалися з ії тренером Костянтином ЦХОВРЕБАШВІЛІ, який, до речі, підготував двох призерів на двох попередніх Юнацьких Олімпіадах.

Сьогодні в Буенос-Айресі відкриваються ІІІ Юнацькі Олімпійські ігри, де, нагадаємо, Одеську область представляють чотири спортсмени. Представляємо наймолодшу з цієї когорти – дзюдоїстку, вихованку СК «Європа» Анастасію БАЛАБАН, яка побореться за медалі вже у другий день змагань.

Як ми повідомляли, четверо одеських спортсменів візьмуть участь в ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх. Своїми очікуваннями від змагань, які відкриваються 6 жовтня в Буенос-Айресі, ще на українській землі, поділився гравець БК «Хімік» (Южне) Віталій ШОРСТКИЙ, який виступатиме на Іграх за збірну України у баскетболі «3х3».

Продовжуємо серію матеріалів, присвячених ІІІ Юнацьким Олімпійським іграм. На вас чекають інтерв’ю з юними одеськими олімпійцями, олімпійські новини і не тільки. Зараз до вашої уваги профайл гравця БК «Хімік» (Южне) Віталія ШОРСТКОГО.

Партнеры:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonline