Сьогодні в Буенос-Айресі на ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх боротьбу за медалі розпочинають представники Одеської області - першою «за Одесу» слово скаже дзюдоїстка Анастасія БАЛАБАН. До вашої уваги повний розклад змагань за участю наших спортсменів.

ПРЯМІ ТРАНСЛЯЦІЇ

Відразу відзначимо, що заплановані трансляції змагань на телеканал UА-Перший, а також в Інтернеті: на сайті НОК України, UA-першийсайті Юнацьких Олімпійських ігор (головна сторінка, обираємо необхідний канал в плейері), на олімпійському каналі на youtube

Результати онлайн: у відповідному розділі на сайті Юнацьких Олімпійських ігор.

Юнацькі Олімпійські ігри.

Змагання за участю спортсменів Одеській області

7 жовтня

Анастасія БАЛАБАН. Дзюдо. До 44 кг (14 учасників).

16.00-23.00.  1/8 фіналу. Поліна ТУРЧАН (Молдова)

Фінальні схватки заплановані в період 22.00-23.00 за київським часом

8 жовтня

Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ. Плавання

16.35. Батерфляй. 100 м. Попередній заплив 4 (доріжка 6)

Віталій ШОРСТКИЙ. Баскетбол 3х3

Група В (в плей-офф виходять дві команди)

17.00. Україна – Андорра

19.00. Україна – Бразилія

Ганна СУГАК. Баскетбол 3х3

Група В (в плей-офф виходять дві команди)

18.00. Україна – Венесуела

19.30. Україна – Єгипет

9 жовтня

0.36/ 1.32. Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ. Плавання

Батерфляй. 100 м. Півфінали (в разі виходу)

10 жовтня

Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ. Плавання

0.40. Батерфляй. 100 м. Фінал (в разі виходу)

16.07. Батерфляй. 50 м. Попередній заплив 5 (доріжка 1)

11 жовтня

Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ. Плавання

0.50/ 0.54. Батерфляй. 50 м. Півфінали (в разі виходу).

12 жовтня

Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ. Плавання

0.42. Батерфляй. 50 м. Фінал (в разі виходу).

16.43. Батерфляй. 200 м. Попередній заплив 4 (доріжка 2)

Ганна СУГАК. Баскетбол 3х3

Група В (в плей-офф виходять дві команди)

16.00. Україна – Шрі-Ланка

18.30. Україна – США

Віталій ШОРСТКИЙ. Баскетбол 3х3

Група В (в плей-офф виходять дві команди)

17.00. Україна – Венесуела

19.30. Нова Зеландія – Україна

13 жовтня

Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ. Плавання

0.43. Батерфляй. 200 м. Фінал (в разі виходу).

16 жовтня

Віталій ШОРСТКИЙ. Баскетбол 3х3

19.00/ 19.30/ 22.00/ 22.30. Чвертьфінал (в разі виходу).

Ганна СУГАК. Баскетбол 3х3

18.00/ 18.30/ 21.00/ 21.30. Чвертьфінал (в разі виходу).

17 жовтня

Ганна СУГАК. Баскетбол 3х3

17.00/17.30. Півфінал (в разі виходу).

19.00. Матч за 3-е місце (в разі виходу).

20.00. Фінал (в разі виходу).

Віталій ШОРСТКИЙ. Баскетбол 3х3

18.00/18.30. Півфінал (в разі виходу).

19.30. Матч за 3-е місце (в разі виходу).

20.30. Фінал (в разі виходу).

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Партнеры:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonline