Одеський плавець Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ посів п’яте місце на Юнацькій Олімпіаді, яка триває в Буенос-Айресі. Він досягнув цього результату на дистанції 100 м батерфляєм.

ФІНАЛ

Після першої половини дистанції вихованець СДЮСШОР «Динамо» (перший тренер – Олександра КУРБАНОВА) був останнім, відстаючи більше, ніж на секунду від лідерів, які йшли щільною групою (25,29 проти 24,20). Втім, другий «полтинник» він пройшов значно краще, ніж більшість фіналістів (з 3-м часом – 27,44) і фінішував п’ятим зі своїм особистим рекордом – 52,73. Ігор відстав від «бронзи» (італійця Бурдіссо) лише на 0,31 секунди

Він оновив свій особистий рекорд, який встановив у півфіналі (52,88). А взагалі, на Юнацькій Олімпіаді скинув зі свого кращого результату 0,85 секунди (53,57).  Відзначимо, що у своєму першому в кар’єрі фіналі світового рівня Ігор був наймолодшим.

На цій Юнацькій Олімпіаді одесит виступить ще у двох видах. Вже сьогодні – на «полтиннику», а 12 жовтня – на дистанції 200 м, також батерфляєм.

ШЛЯХ У ФІНАЛ

У попередньому запливі Ігор фінішував третім з результатом 53,94. У загальному рейтингу цей час став 11-м, що дозволило одеситу кваліфікуватися у півфінальну стадію, де виступають 16 кращих

А далі, як і говорив Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ в інтерв’ю прес-службі відділення НОК України в Одеській області, встановив свій особистий рекорд (52,88) і вийшов у фінал.

Нагадаємо, що також п’ятою стала на цій Юнацькій Олімпіаді одеська дзюдоїстка Анастасія БАЛАБАН.

Також на Іграх Одеську область представляють Ганна СУГАК та Віталій ШОРСТКИЙ, які виступають у складі збірної України в баскетболі 3х3.