Одеський плавець Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ зупинився в 0,04 секунди від виходу у фінал на дистанції 50 м батерфляєм на ІІІ Юнацькій Олімпіаді, яка триває в Буенос-Айресі.

В своєму півфінальному заїзді вихованець СДЮСШОР «Динамо» (перший тренер – Олександра КУРБАНОВА) показав час 24,33 секунди, який є його особистим рекордом і, до речі, лише 1,09 поступається світовому рекорду серед юніорів. Його результат став 10-м на півфінальній стадії. У фінал вийшли вісім кращих, причому фінал закрився на результаті 24,29, який показали відразу два спортсмени – китаєць Цзіхао Шен  та італієць Федеріко Бурдіссо.

Відзначимо, що Ігор був наймолодшим спортсменом на півфінальній стадії змагань – 8 серпня йому виповнилося лише 16 років.

В своєму попередньому запливі він фінішував п’ятим з результатом 24,53, що також перевищував його особистий рекорд, який складав 24,92.

12 жовтня Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ стартує на дистанції 200 м батерфляєм.

ОДЕСИТИ В БУЕНОС-АЙРЕСІ

Нагадаємо, що на дистанції 100 м батерфляєм Ігор фінішував 5-м у фіналі Юнацької Олімпіади. При цьому він повторив юніорський рекорд України (52,73) та встановив новий юнацький рекорд України.

7 жовтня також п’ятою стала на ІІІ Юнацькій Олімпіаді одеська дзюдоїстка Анастасія БАЛАБАН.

Крім того, Одеську область на Іграх представляють Ганна СУГАК та Віталій ШОРСТКИЙ, які виступають у складі збірної України в баскетболі 3х3.