В шостий день ІІІ Юнацької Олімпіади в Буенос-Айресі плавець Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ стартує на своїй третій дистанції, а Ганна СУГАК з Віталієм ШОРСТКИМ поборються за вихід в плей-офф змагань з баскетболу 3х3.

ПРЯМІ ТРАНСЛЯЦІЇ

Відразу відзначимо, що заплановані трансляції змагань на телеканал UА-Перший, а також в Інтернеті: на сайті НОК України, UA-першийсайті Юнацьких Олімпійських ігор (головна сторінка, обираємо необхідний канал в плейері), на олімпійському каналі на youtube

ТРОЯНОВСЬКИЙ

Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ виступить на дистанції 200 м батерфляєм, де в серпні на юніорському чемпіонаті Європи встановив новий юнацький рекорд України – 2.01,61. Для виходу у фіналу Ігорю необхідно показати результат не нижче 8-го за підсумками кваліфікації.

Troyanovski YOG 2 1

БАСКЕТБОЛ

Після перемог в перших двох матчах обидві збірні лідирують в своїх групах, випереджаючі га додатковими показники своїх головних конкурентів в боротьбі за перемогу в групі: хлопці – збірну Нової Зеландії, дівчата - американок.

Щоб потрапити в плей-офф, тобто в топ-8, українським командам необхідно посісти в групі місце не нижче другого.

Чоловіки. Віталій ШОРСТКИЙ

Група В (в плей-офф виходять дві команди)

Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ. Плавання

16.43. Батерфляй. 200 м. Попередній заплив 4 (доріжка 2)