В шостий день ІІІ Юнацької Олімпіади в Буенос-Айресі плавець Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ став 10-м, а Ганна СУГАК з Віталієм ШОРСТКИМ продовжать боротьбу в плей-офф у змаганнях з баскетболу 3х3.

ТРОЯНОВСЬКИЙ

Вихованець СДЮСШОР «Динамо» Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ зупинився на відстані 0,18 від потрапляння у фінальну вісімку на дистанції 200 м батерфляєм, показавши результат 2.01,80. Його час став 10-м за підсумком кваліфікації.

Цікаво, що фінал закрився на часі 2.01,62, а особистий рекорд Ігоря складає 2.01,61. Як ми повідомляли, в чотирьох своїх запливах на Юнацькій Олімпіаді – двох на 100-метрівці та двох на «полтиннику» – він встановлював свої особисті рекорди.

Але відзначимо той факт, що, виступаючи на своїх перших змаганнях світового рівня, Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ на всіх дистанціях потрапив у топ-10.

troyanovski 100 03

БАСКЕТБОЛ

В заключних матчах групового турніру чоловіча збірна з гравцем «Хіміка» Віталієм ШОРСТКИМ (на головному фото) обіграла Венесуелу (22:16) і Нову Зеландію (21:13), зайнявши в групі В перше місце. Суперник по 1/4 фіналу - друга команда групи D, яка свої матчі завершить 14 жовтня. Серед можливих суперників – Італія, Бельгія, Латвія, Казахстан, Киргизстан.

sugak 12 10 6

Фото fiba.basketball

У жіночої збірної України, в якій виступає гравець БК «Інтерхім-СДЮСШОР ім. Б Літвака» Анну СУГАК, в одному з матчів все ж таки поступилися. Спочатку українки здобули третю поспіль перемогу, розгромивши команду Шрі-Ланки 18:6, але потім програли збірній США (9:21). Зайнявши в групі «Б» друге місце, наші дівчата вийшли на переможця групи D, який визначиться також 14 жовтня.

Серед можливих суперників збірні Австралії, Іспанії, Чехії, Нідерландів та Естонії