Южненець Віталій ШОРСТКИЙ (на фото перший зліва) у складі збірної України вийшов у півфінал змагань з баскетболу 3х3 в рамках ІІІ Юнацькій Олімпіаді. В середу на турнірі вирішальні матчі.

ПРЯМІ ТРАНСЛЯЦІЇ

Прямі трансляції змагань заплановані на телеканал UА-Перший, а також в Інтернеті: на сайті НОК України, UA-першийсайті Юнацьких Олімпійських ігор (головна сторінка, обираємо необхідний канал в плейері),

НА ХАРАКТЕРІ

Чоловіча збірна України в чвертьфіналі взяла верх збірною Італії з рахунком 14:11. Причому українці за 6.40 до фінального свистка програвали 2:7 (!). Ривок нашої збірної розпочався з позитивної дії южненського баскетболіста, який заблокував 2-очковий кидок суперника.  Збірна України відігралася доволі швидко – лише 1.20, здійснивши ривок 5:0. Втім, незабаром італійці знову попереду – 11:9.  Але за дві хвилини до кінця знову паритет – 11:11. Вирішальні три очки в матчі в активі саме Віталія ШОРСТКОГО. Це були його перші очки в цьому матчі. Він, звісно, і встановив остаточний рахунок за 44 секунди до кінця - 14:11.

В півфіналі збірна України зіграє з командою-господаркою – аргентинцями, які здолали грузинських баскетболістів – 21:12.

БЕЗ БОЮ

А ось жіноча збірна України з одеситкою Ганною СУГАК, на жаль, практично без боротьби, поступилася австралійкам – 6:16. Вони програвали п’ять очок за 5.20 до кінця (3:8), але переломити хід матчу не змогли, на відміну від хлопців.

ІІІ Юнацькі Олімпійські ігри. Баскетбол 3х3

16 жовтня

Ганна СУГАК (7:55, 2 очки, 3 підбирання, 1 перехват, 1 передача)

УКРАЇНА – Австралія – 6:16

Віталій ШОРСТКИЙ (8:13, 3 очки, 7 підбирань, 2 передачі, 1 блок-шот)

УКРАЇНА – Італія – 14:11

17 жовтня

Віталій ШОРСТКИЙ

18.15. Україна – Аргентина

19.05. Матч за 3-е місце (в разі необхідності).

19.55. Фінал (в разі виходу).

ОДЕСИТИ В БУЕНОС-АЙРЕСІ

Нагадаємо, що одеські спортсмени виступали ще в двох видах спорту. В плаванні на дистанції 100 м батерфляєм Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ фінішував 5-м у фіналі Юнацької Олімпіади. При цьому він повторив юніорський рекорд України (52,73) та встановив новий юнацький рекорд України. На дистанції 50 м Ігор став 10-м, зупинившись на відстані 0,04 секунди від фіналу. Також на 10-м місці він опинився і на дистанції 200 м батерфляєм.

7 жовтня також п’ятою стала на ІІІ Юнацькій Олімпіаді одеська дзюдоїстка Анастасія БАЛАБАН.