Южненець Віталій ШОРСТКИЙ у складі збірної України посів четверте місце у змаганнях з баскетболу 3х3 ІІІ Юнацькій Олімпіаді, яка сьогодні завершується в Буенос-Айресі.

В ДВОХ ОЧКАХ ТА СЕМИ СЕКУНДАХ ВІД МЕДАЛІ

Упродовж півфінального матчу з господарями майданчику – аргентинцями – чоловіча збірна України постійно лідирувала – 4:2, 6:4, 10:8, 13:10 та 16:14 за 1.40 до завершення основного часу (за кожний м’яч, закинутий з ігри, крім далекого – 1 очко, далекий – 2 очки. – прес-служба). Майже до сирени українцям вдалося зберігати перевагу, поки аргентинці за 7 секунд до кінця не закинули середній кидок. Віталій Шорсткий на останній секунди кидав здалеку, але схибив. В овертаймі, де боротьба йде до двох очок, українські баскетболісті здійснили серію спроб відразу вирішити питання про переможця, але влучності не вистачило. А ось аргентинцям удача посміхнулася – 18:16. Збірна Аргентини у підсумку і стала переможцем Юнацьких Олімпійських ігор.

shorstkiy 17 10 3

ЗА «БРОНЗУ»

Звісно, після такого розчарування, коли олімпійська медаль була так близька, складно налаштуватися на матч за «бронзу», який до того ж проходив за півгодини. Втім після чотирьох хвилин гри рахунок був рівним – 10:10. Але далі словенці здійснили ривок - 9:0 (!) за 3 хвилини ігрового часу. Та в підсумку перемогли – 21:13.