БабусяЛео

30 квітня на спортивному майданчику «Спорт парку Гілель» відбудеться благодійний турнір з баскетболу 3х3 на підтримку ЗСУ, ТРО та волонтерських об'єднань «Разом до перемоги».

УЧАСНИКИ

Турнір відбудеться у двох вікових категоріях: «чоловіки» та «юнаки Ю-18» (хлопці та дівчата 2004 року народження та молодше). Також відбудеться конкурс 3-х очкових кидків.

Участь у турнірі можлива за умови обов'язкового грошового внеску з команди у розмірі 500 грн.

(Якщо у складі команди два, або більше переселенців з регіонів, в яких йдуть бойові дії, то участь для таких команд безкоштовна)

ТУРНІР

Початок змагань - 11:00

Підтвердження реєстрації - 10:30

Змагання відбудуться за офіційними правилами ФІБА.

Реєстрація за посиланням - https://play.fiba3x3.com/events/589235b8-4f02-4dfa-891a-211cc294423a/register

Ініціатором заходу виступає Благодійний фонд «Бабуся Лео»

ВАЖЛИВО!

1. Турнір може буде відмінений організаторами у будь яку мить до чи в час проведення турніру за підозрою загрози життя або нестабільного стану у Одеській області.

2. У випадку повітряної тривоги під час турніру всі ігри припиняються до її скінчення та всі присутні на майданчику пройдуть до бомбосховищ за адресою вул. Успенська 56, Мала Арнаутська 88, Пушкінська 54.

«Бабуся Лео». 17-й випуск

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

за матеріалами сайту Одеської міської федерації баскетболу

Ініціатори створення благодійного проєкту «Бабуся Лео» Юрій ПРАЗДНІКОВ і Дмитро БОГОМОЛОВ взяли участь в зустрічі представників волонтерських організацій Одеси. Що вирішили – в 14-му випуску серіалу «Бабуся Лео».

Більше 550-ти одеситів, серед яких крім ветеранів спорту, й пенсіонери, інваліди і малозабезпечені, отримали продуктові набори від благодійного проєкту «Бабуся Лео», якому 11 квітня виповнився один місяць.

Більше 400-т одеситів, серед яких крім ветеранів спорту, й пенсіонери, інваліди і малозабезпечені отримали продуктові набори від благодійного проєкту «Бабуся Лео», який був заснований 11 березня.

Відділення НОК України в Одеській області запрошує спортсменів залучитися до благодійного проєкту «Бабуся Лео», який був започаткований спільно з Одеською обласною асоціацією видів спорту з літаючим диском 11 березня.

За тиждень своєї діяльності благодійного проєкту «Бабуся Лео» волонтери відвідали майже 75 пенсіонерів, зокрема і ветеранів спорту. Серед них срібна призерка Олімпійських ігор Валентина МІШАК.

Відділення НОК України в Одеській області спільно з Одеською обласною асоціацією видів спорту з літаючим диском, розпочала благодійний проєкт, ціллю якого є допомога ветеранам одеського спорту.

Партнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live