17-річний вихованець Одеської обласної ДЮСШ вітрильного спорту Оскар МАДОНІЧ став бронзовим призером чемпіонату Європи з вітрильного спорту в класі «Лазер Радіал», який завершився в Гданське 13 жовтня. Також він завоював срібну медаль в заліку серед спортсменів категорії «U21».

За підсумками 12-ти гонок Оскар МАДОНІЧ (тренер – Павло ДОНЦОВ, відділення Затока) набрав 49 очок (враховуються 10 кращих результатів). Оскар виграв дві гонки, в двох – посів 2-е місце.

parus Euro 2

Відзначимо, що останній місяць підготовки, а також безпосередньо на самому чемпіонаті зі спортсменом працював Павло КАЛИНЧЕВ – заступник директора Одеської обласної ДЮСШ вітрильного спорту.

18 жовтня в Словенії стартує чемпіонат Європи в класі «Оптимист», де візьмуть участь 4 одеських спортсмени: Святослав МАДОНІЧ, Дмитро КАРАБАДЖАК, Данило МИХАЙЛИЧЕНКО (всі – обласна школа), Дмитро СВІЩЕВ та Аліна ШАПОВАЛОВА (обидва - КДЮСШ №13). Керувати збірною України на чемпіонаті Європи буде тренер обласної школи вітрильного спорту Павло ДОНЦОВ.