Одеський спортсмен Ігор ЛАГУНОВ став переможцем чемпіонату Європи серед молоді,  який проходив в Будапешті. Таким чином, представники Одеської обласної федерації карате завоювали 2 медалі на Євро-2020.

ІСТОРИЧНИЙ УСПІХ

Lagunov Euro 04 1У фіналі змагань в категорії «+84 кг» представник СК «Тигрьонок» Ігор ЛАГУНОВ (тренер – Дмитро НЕГАТУРОВ) переміг Предрага Смоловича із Чорногорії з рахунком 3:0. Всі три очки Ігор набрав ударом рукою, причому два з них в останні 15 секунд бою.

Відзначимо, що на молодіжному чемпіонаті світу-2019 Ігор посів 5-е місце. Для тренера Дмитра НЕГАТУРОВА це другий поспіль великий турнір, на якому його вихованець стає медалістом - на молодіжному чемпіонаті світу-2019 бронзовим призером стала Юлія ПАЛАШЕВСЬКА. Але відзначимо, що Юлію також тренує ії батько - Сергій ПАЛАШЕВСЬКИЙ.

Нагадаємо, що у п’ятницю 15-річний одесит Ерік РАГОЗЕНКО (ДЦ «Мауглі», тренери - Анатолій ПЕТРОСЮК, Орхан ЮСІФОВ) став бронзовим призером Євро в категорії «до 57 кг» у змаганнях серед кадетів. Всього у збірної України 6 медалей (2 золоті та 4 бронзові) і 6-е місце в командному заліку.

Останнього разу представники Одеської області підіймалися на вищу сходинку молодіжного Євро у 2014 року, коли чемпіонкою стала Ірина ЗАРЕЦЬКА (СК «Ніка») у змаганнях серед юніорів в категорії «до 59 кг».

ШЛЯХ НА ВЕРШИНУ

На своєму турнірному шляху Ігор ЛАГУНОВ переміг Крістіана Годтьялпа з Данії з рахунком 2:0, Каялі Фуркана з Туреччини (2:2 – за рішенням суддів), Муруда Хаджизаде із Азербайджану – 2:2 (за рішенням суддів) та Шабані Бенджаміна з Косова – 1:0.

Lagunov Euro 03

Чемпіон Європи серед молоді Ігор ЛАГУНОВ зі своїм тренером Дмитром НЕГАТУРОВИМ, головним тренером молодіжної збірної України Максимом НЕВМЕРЖИЦЬКИМ та президентом і тренером СК "Тигрьонок" Олександром НЕГАТУРОВИМ (зліва направо) 

В КРОЦІ ВІД П’ЄДЕСТАЛУ

Як і Ярослав ФЕДОРОВ у змаганнях серед кадетів в ката, 5-е місце на Євро-2020 посіла бронзова призерка молодіжного чемпіонату світу-2019 Юлія ПАЛАШЕВСЬКА (СК «Тигрьонок», тренери - Сергій ПАЛАШЕВСЬКИЙ, Ігор і Дмитро НЕГАТУРОВИ). В бою за «бронзу» в категорії «до 50 кг» вона поступилася Алейні Генсер з Німеччини – 1:4. До цього Юлія перемогла Славку Петрович із Сербії (4:0), Драгану Манговску з Македонії (2:0), Домініку Вейшову зі Словаччини (2:0), але поступилася майбутній чемпіонці – Єлені Пехар з Хорватіії (1:5)

ПЕРШИЙ РАУНД

В заключний день також виходила на татамі чемпіонка України Сьюзен СІНЧУКОВСЬКА (СК «Ніка», тренер – Денис МОРОЗОВ) – в категорії «до 55 кг» вона, на жаль, поступилася в першому раунді.

Всього на чемпіонаті Європи виступали 11 спортсменів Одеської обласної федерації карате.

Odessateam Euro

Спортсмени Одеської обласної федерації карате на чемпіонаті Європи-2020 серед кадетів, юніорів та молоді: в центрі - чемпіон Європи серед молоді Ігор ЛАГУНОВ та бронзовий призер Євро серед кадетів Ерік РАГОЗЕНКО.

НАЙУСПІШНІШЕ ЄВРО

Найуспішнішим для каратистів Одеської області стало Євро-2012, коли вони завоювали 4 медалі: Ірина ЗАРЕЦЬКА стала чемпіонкою у змаганнях серед кадетів в категорії «до 54 кг», срібні медалі на бакинському татамі здобули Дарина МАРЧУК з клубу «Мауглі» - серед юніорів (до 48 кг) і кадет Андрій ЧІТІДЗЕ з клубу «Спарта» (до 52 кг), а бронзовим призером стала Анна КРЕЩЕНКО – у змаганнях в ката серед кадетів. До речі, в 2012-му одеські спортсмени завоювали всі нагороди збірної України.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live