Спортсмени Одеської області увійшли в світовий топ-5 на етапі Молодіжної ліги з карате, який відбувся в Лімасолі. У змаганнях взяли участь 1502 спортсмени з 59-ти країн.

Fedorov Limassol 2ФЕДОРОВ

У змаганнях в ката серед кадетів (56 учасників, 29 країн) вихованець клубу «Катана» (Чорноморськ) Ярослав ФЕДОРОВ (тренер – Олександр ТОНКОШКУР) подолав три групових раунду відбору, отримавши у підсумку право поборотися за «бронзу». В першому та другому групових раундах він посів 2-е місце (23,06 та 24,0 відповідно), у третьому – став третім з оцінкою 24,48. У поєдинку за 3-е місце він сперечався з бронзовим призером чемпіонату Азії-2018 Матіном Заре (Іран) та, отримавши оцінку 24,76 (у суперника – 25,6), посів 5-е місце.

БЕЗРЕБРА

У змаганнях в категорії «U14» в категорії «+47 кг» (46 учасників, 29 країн) представниця клубу «Ніка» Аріна БЕЗРЕБРА (тренер – Денис МОРОЗОВ) перемогла Марію Евангелію-Караву (Греція) – 5:0, Софію Морфіті (Кіпр) – 8:0, Меріам Еталеб (Бельгія) – 9:2 та Мартінес Тренадо (Іспанія) – 3:0, але в бою за вихід у півфінал програла майбутній чемпіонці Анделі Стоїч із Боснії – 0:3. У підсумку сперечалася за 3-е місце і, поступившись Антонії Маніці (Румунія) з рахунком 1:3, стала п’ятою.

Bezrebra ArinaMorozov M

МОРОЗОВ

Також 5-м став ще один спортсмен клубу «Ніка» Максим МОРОЗОВ (тренер – Денис МОРОЗОВ) в категорії «до 52 кг» серед кадетів (79 учасників, 29 країн). На початку він подолав опір Андреаса Панагіту (Кіпр) – 8:0, але потім потрапив на срібного призера чемпіонату Азії Сафеда Аль Нажжара з Іорданії, який у підсумку і став переможцем, та поступився йому 0:2. У втішному раунді одеський каратист переміг Адама Хаміла (Шотландія) – 1:0, Матеі Гоата (Румунія) – 1:0, Максима Гареєва (Росія) – 0:0 (за рішенням суддів), а в поєдинку за «бронзу» поступився Ахмеду Ахмедову (Росія) – 0:0 (за рішенням суддів).

Наступний етап Молодіжної ліги відбудеться у хорватському місті Умаг 5-7 липня.

Головний старт 2019-року для спортсменів цих вікових категорій - чемпіонат світу, який відбудеться 23-27 жовтня в Чилі.

СПРАВКА. За інформацією wkf.net змагання «Карате 1 Молодіжна ліга» відбувається в трьох вікових категоріях: юніори (16-17 років), кадети (14-15 років), а також в категорії U-14. Всього 31 вид програми (25 – куміте, 6 – ката).

«Карате 1 Молодіжна Ліга» була започаткована у минулому році і включала чотири етапи: Софія, Умаг, Канкун та Каорле. Ціль змагань, як зазначають організатори, підвищення рівня молодих спортсменів, а також, для того, щоб мати більше можливостей конкурувати на найвищому рівні серед каратистів віком від 12 до 17 років.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live