Клуб «Катана» із Чорноморська став переможцем великого міжнародного турніру з карате «Odesa open-2019», який проходив за підтримки відділення НОК України в Одеській області минулого уїк-енду за участі більше 750-ти спортсменів України, Молдови та Азербайджану (На фото: 2 червня. «Odesa open-2019». П’єдестал командного заліку турніру)

Спортсмени «Катани» (президент клубу – Олександр ТОНКОШКУР) завоювали 40 медалей, з яких 16 золотих, 13 срібних та 11 бронзових, на другому – одеський «Легіон» (Денис КРИЛОВСЬКИЙ) - 24 медалі (10-3-11), а третьому – ще один одеський клуб – «Окінава» (Олексій КОНОВАЛОВ) - 21 (8-4-9).

На урочистому відкритті змагань учасників привітали керівники спорту регіону – начальник управління фізкультури та спорту Одеської ОДА Валентина КОЛЬЧАК та голова відділення НОК України в Одеській області олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ.

В «Odesa open-2019» – турнірі серії А Української Федерації карате – визначалися переможці у всіх вікових категоріях, розпочинаючи з «6-ти років» в особистому та командному ката та куміте. За перемогу в турнірі билися спортсмени збірної України, а також перші номери юніорської та молодіжної збірних

Переможці у вікових категоріях з 6-ти до 8-ми років отримали подарунки від одеського осередку НОК України.

Організатор турніру - Одеська обласна Федерація карате (президент - Олексій КОХАНЕЦЬ).  Підтримку змаганням також оказали управління фізкультури та спорту ОДА (начальник – Валентина КОЛЬЧАК) та управління фізкультури та спорту Одеської міськради (начальник – Руслан ПУЗДРАЧ).

Змагання проходили 1-2 червня в спорткомплексі «Університет».

odessa open 07

odessa open 03

odessa open 16

odessa open 10

odessa open 05

odessa open 15

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live