Вихованці КДЮСШ міста Чорноморська Савелій УШАКОВ та Єгор СКРИПНИЧЕНКО стали переможцями чемпіонату України (U-14) з пляжного волейболу, який відбувся в Чернігові 10-12 липня.

ПАМ’ЯТІ ТРЕНЕРА

Цю перемогу чемпіони присвятили своєму першому тренеру Леоніду ГУЦОЛУ – засновнику відділення волейболу КДЮСШ, який пішов з життя у грудні 2018-го року. Привели спортсменів до успіху ще один вихованець Леоніда Петровича Анатолій СОКУЛЬСЬКИЙ та відома «класична» волейболістка Ольга ФАРІСЄЄВА (в дівоцтві – Андрусенко) – майстер спорту України міжнародного класу, яка є уродженкою Чорноморська та вихованкою цієї ж КДЮСШ.

«Це найбільша перемога Савелія та Єгора, який займаються пляжним волейболом вже чотири роки. Весь цей час йшли до цього маленькими кроками, починаючи грати з більш старшими волейболістами, і вище 5-го місця ще не підіймалися, і ось, нарешті, золоті медалі», - відзначила один з тренерів школи Тетяни СУХІНА.

Chernigov 6

Переможці чемпіонату України (U-14) Савелій УШАКОВ та Єгор СКРИПНИЧЕНКО з тренером Анатолієм СОКУЛЬСЬКИМ (в центрі) та батьками

ШЛЯХ НА ВЕРШИНУ

У фіналі Савелій УШАКОВ та Єгор СКРИПНИЧЕНКО переграли пару з Чулаківки (Херсонська область) Тиртов/ Свиридов з рахунком 2-0 (21:11, 21:7). На шляху у фінал чорноморці здолали п’ять раундів: Меркулов/ Гаркуша (Світловодськ) - 2-0 (21:3, 21:4), Чернєв/ Кука (Запоріжжя) – 2-0 (21:6, 21:8), Маринін/ Романишин (Рівне) – 2-0 (21:12, 21:18), а пару Босько/Лункан з Кіровоградщини чорноморці обіграли двічі – в третьому раунді 2-0 (21:13, 21:15) та півфіналі, куди ті потрапили через втішний раунд - 2-0 (21:10, 21:6).

Ще дві вихованки КДЮСШ Кліментіна ШАФРАНОВСЬКА та Вікторія ГЕДЗУЛ, які вперше взяли участь у змаганнях такого рівня, посіли 7-е місце у змаганнях серед дівчат.

Відзначимо, що це перші офіційні всеукраїнські змагання для дітей 2007 р.н і молодше

Всього в турнірі брали участь 26 команд юнаків та 23 команд дівчат.

Chernigov 1

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live