Одеські спортсмени завоювали три медалі на молодіжному чемпіонаті України з фехтування на шаблях, який відбувся в Миколаєві.

ПІДСУМКИ ЗМАГАНЬ

Вихованці КДЮСШ №13 завоювали нагороди у змаганнях серед чоловіків: в особистому турнірі –17-річний Тімур ТЕРЗІ (тренер – Олександр ВАСЮТІН) став срібним призером, його ровесник Іван ГАЙСІН (тренер – Олександр ВАСЮТІН) – бронзовим, в командному турнірі – збірна Одеської області, де компанію їм склали Ростислав КУЧЕРЕНКО і Максим СЕМЕНОВ – завоювала срібну медаль.

ОСОБИСТИЙ ТУРНІР

На першій стадії чемпіонату Іван ГАЙСІН здобув 5 перемог в 5-ти поєдинках групового турніру із загальним рахунком 25-11 і, таким чином, був посіяний під другим номером в основній сітці. Тимур ТЕРЗІ в своїй групі виграв 4 поєдинки з 5-ти (24-11).

На шляху до фіналу Тимур взяв верх над двома миколаївськими фехтувальниками Євгеном Олейніковим (15:8), Даніїлом Скороходом (15:10), Станіславом Закутнім із Черкас (15:10) і над своїм товаришем по команді Іваном ГАЙСІНИМ (15:11). В фіналі одеський шабліст програв Богдану Боговіну з Миколаєву – 10:15. Іван на своєму турнірному шляху переміг двох київських шаблістів Гліба Столярчука і Олександра Григорука з однаковим рахунком 15:13, після чого схрестив зброю з іншим одеським шаблістом.

UkrChamp U23 01

КОМАНДНИЙ ТУРНІР

В командному турнірі збірна Одеської області обіграла третю збірну Черкаської області (45:27) і першу збірну Миколаєва (45:43), а в фіналі чотирма ударами поступилася першої команді столиці (41:45)

Підготували команду Олександр ВАСЮТІН і Микита СТОЛБУНОВ.