Вихованці КДЮСШ №13 завоювали дві медалі на чемпіонаті України серед юніорів з фехтування на шаблях, який відбувся в Києві: бронзу в особистому турнірі, срібло – в командному (на фото: Володар бронзової медалі Тімур ТЕРЗІ з тренером Олександром ВАСЮТІНИМ)

МЕДАЛЬНИЙ ДУБЛЬ

В особистому турнірі бронзовим призером став Тимур ТЕРЗІ (тренер – Олександр ВАСЮТІН), який поступився майбутньому переможцю Василю Гумену з Києву (7:15)

В командному турнірі одеська команда, де компанію Тимуру склали Максим СЕМЕНОВ, Ростислав КУЧЕРЕНКО та Іван ГАЙСІН, на шляху до фіналу перемогли суперників з Нетішина і Миколаєва, а у фіналі поступилися киянам (37:45).

Підготували команду Олександр ВАСЮТІН і Микита СТОЛБУНОВ.

UkrChamp jun 22 01

UkrChamp jun 22 02

П’ЄДЕСТАЛ – ЗВИЧНА СПРАВА

Таким чином, одеські шаблісти продовжили демонструвати стабільно високі результати на національних змаганнях. Нагадаємо, що на молодіжному чемпіонаті України, який відбувся в Миколаєві 9-10 листопада, Тімур ТЕРЗІ став срібним призером, Іван ГАЙСІН – бронзовим, а в командному турнірі – збірна Одеської області завоювала срібну медаль.