17-річний одеський спортсмен Іван ТКАЛЕНКО завоював 3 медалі (1 золота і 2 срібні) на відкритому зимовому чемпіонаті України з кульової стрільби (гвинтівка), який відбувся у Львові.

МЕДАЛЬНА ГВИНТІВКА ТКАЛЕНКА

Золоту медаль Іван ТКАЛЕНКО  (тренери – Ірина ВИНОГРАДОВА, Світлана СКАЧКО) завоював у стрільби з малокаліберної гвинтівки з 3-х положень (МГ-3), випередивши таких титулованих спортсменів як заслужені майстри спорту України Олег Царьков (Вінницька) і Юрій Сухоруков (Донецька).

Цікаво, що в першій кваліфікації Іван з трудом потрапив в залікову «десятку», показавши лише 9-й результат (60 пострілів, 573 очки), але в наступному раунді переміг і вийшов у півфінал (581). Поза бортом фінального матчу опинилися Царьков і Сухоруков, а в боротьбі за золото Іван розгромив свого ровесника Аркадія Вятчіна із Києва – 17-1.

Срібні медалі Іван ТКАЛЕНКО завоював у стрільбі з пневматичної гвинтівки (ГП-6) і малокаліберної гвинтівки із положення лежачи (МГ-9).

В пневматиці Іван показав другий результат в кваліфікації (622,5 очки), пройшов чвертьфінальну і півфінальну стадії і лише у фінальному поєдинку програв Олегу Царькову (11-17). У вправі МГ-9 срібну медаль йому приніс результат 624,4 очки після 60-ти пострілів.

UkrChamp winter 01

ЗА ЧЕСТЬ ОДЕЩИНИ

Серед змагань в інших вправах відзначимо 4-е місце 16-річної Крістіни ОСТАПЕНКО (тренери – Світлана СКАЧКО, Ірина ВИНОГРАДОВА) у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з 3-х положень. Вона показала 6-е місце в першій кваліфікації (578 очок), 8-е – в другій (572), пройшла в четвірку, де поступилась більш досвідченим майстриням в особі Дар’ї Тихової (Херсонська), Вікторії Сухорукової (Донецька) і Наталії Кальниш (Київ).

UkrChamp winter 01

В цій же вправі 15-річна Софія МИХАЙЛЮК в першому раунді кваліфікації замкнула залікову топ-10 (574), але в другому раунді посіла вже 3-е місце (583), показавши в двох серіях із положення лежачи максимальний результат (100/100). Втім, на п’єдестал за вона за підсумком змагань не потрапила, ставши 8-ю.

Крім того, відзначимо результат Івана ТКАЛЕНКА та Крістіни ОСТАПЕНКО, які посіли 6-е місце в змішаній категорій у стрільбі із пневматичної гвинтівки. Також Крістіна став 6-ю і в особистому турнірі (622,8). В командному турнірі наймолодша в Україні збірна Одеської області, де компанію Крістіні склали Софія МИХАЙЛЮК (615,5) і Олександра СУПІЛЬНИК (615,1), посіла 5-е місце.

Всі одеські спортсмени представляють Одеську обласну ДЮСШ кульової стрільби.

Дякуємо заступниці директора обласної школи стрільби Ганні ВЕЛЕВІЙ за детальну інформацію про результати змагань та фотоматеріали. 

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live