Спортсмени збірної Одеської області завоювали 5 медалей, з яких 2 золоті, на чемпіонаті України з греко-римської боротьби.

ПІДСУМКИ

Чемпіонами України стали: вдруге поспіль 25-річний Владлен КОЗЛЮК (тренери – Ігор МОЇСЕЄВ, Андрій ДЕРКАЧ) в категорії «до 97 кг», а також, вперше, 26-річний В’ячеслав БАЙРАКТАР (тренери – Георгій ЦОНКОВ, Юрій КОВАЛЬ), який у фіналі змагань в категорії «до 55 кг» іншого представники Одещини Богдана ГРИШИНА.

Також срібним призером став Дмитро ЦИМБАЛЮК («до 60 кг», тренери – Февзі МАМУТОВ, В’ячеслав РУДОЙ), а бронзову медаль завоював Руслан МАГОМЕДОВ («до 87 кг»).

У підсумку збірна Одеської області посіла 4-е місце в загальнокомандному заліку чемпіонату України, набравши 95 очок.

Ці змагання були одним з етапів відбору на чемпіонат Європи, який відбудеться в квітні наступного року (Загреб, Хорватія).

ПІДТВЕРДЖЕННЯ КЛАСУ

Бронзовий призер цьогорічного чемпіонату Європи Владлен КОЗЛЮК, який в 2021-му вперше став чемпіоном України, всі свої поєдинки завершив достроково. Він взяв верх над земляком Богданом ТИХОМИРОМ, Олександром Євдокімовим із Запоріжжя і, в фіналі, над Євгеном Саветою із Полтави. Перемогу в чемпіонаті йому приніс «зворотній пояс». Слідом – туше. До того моменту секундомір відрахував 1 хвилину 34 секунди. Відзначимо, що Богдан ТИХОМИР за підсумком змагань виконав норматив майстра спорту України.

Ukr Champs 02

НА КИЛИМІ – ОДЕСЬКІЙ БАЙРАКТАР

Вже в першому раунді В’ячеслав БАЙРАКТАР підніс сенсацію, обігравши з мінімальною перевагою (5:4) фаворита категорії Корюна Саградяна з Києва. Далі він взяв верх над Романом Довгеєм із Закарпаття (достроково), Іваном Стефанським з Дніпра (5:1) і, нарешті, в напруженому поєдинку (3:2) – над Богданом ГРИШИНИМ – уродженцю Миколаївщини, який через війну вимушений був переїхати до Одеси.

Відзначимо, що несподіваний переможець починав займатися греко-римською боротьбу у родоначальника цього виду спорту на Одещині Костянтина ПУЛЬЧО.

Також зазначимо, Байрактар – це справжнє прізвище свіжоспеченого чемпіона України, а не псевдонім-наслідування. Нагадаємо, «Байрактарами» називаються безпілотники турецького виробництва, які відіграють важливу роль у війні України проти рашистів.

Ukr Champs 02

Ukr Champs 02

Ukr Champs 02

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ-2021

На минулорічному чемпіонаті України спортсмени збірної Одеської області завоювали 3 медалі, одна з яких золота. Тоді Владлен КОЗЛЮК вперше став чемпіоном України, а бронзовими призерами змагань стали Дмитро ЦИМБАЛЮК (до 60 кг) і Геворг АРЗУМАНЯН (до 63 кг).

Переможні поєдинки В’ячеслава БАЙРАКТАРА і Владлена КОЗЛЮКА

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Фото facebook.com/onlyforvardwrestlingua

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live