Більше 50-ти відеороликів були розміщені в соцмережах в рамках флешмобу-конкурсу #тренуйсявдомаодеса відділення НОК України в Одеській області, який стартував 31 березня. Причому деякі з них були розміщені і у «Фейсбуці», і в «Інстаграмі».

ФІГУРИСТИ, ГІМНАСТИ, БОКСЕРИ, ТХЕКВОНДИСТКИ

Найбільш активними є представники СДЮШОР «Крижинка» з фігурного катання, а також відділення спортивної гімнастики КДЮСШ №10. В цих двох учбових закладах задіяні буквально всі тренери, батьки та спортсмени всіх вікових категорій – від дітлахів до юнаків. Вони регулярно викладають відеоролики в соцмережі, причому підходять до монтажу учасники досить креативно.

Є конкуренція і в боротьбі за спеціальний приз - за найбільшу кількість унікальних відеороликів. Тут лідирують 10-річні сестри-тхеквондистки Анастасія та Зластослава ВОЛОСЕНКО (4 ролики), каратист Антон ФРІШКО, боксер Євген ШЕВЧУК та відома батутистка Надія ЛОБАЧ, які мають в активі вже про 3 ролики, де вони тренуються вдома. Тож боротьба продовжується.

Нагадаємо, що конкурс триватиме до завершення карантину, а саме до 24 квітня.

УМОВИ КОНКУРСУ

Для тих, хто вперше чує про конкурс, нагадуємо умови:

  1. Розміщаєте відеоролик, де ви тренуєтеся ВДОМА.
  2. Ставите хештег #тренуйсявдомаодеса та відмічаєте @noc.odessa (Фейсбук) та @noc_odessa (Інстаграм).
  3. Обов’язково вказати при цьому ім’я, прізвище та вік.
  4. Підписуйтесь на наші сторінку у «Фейсбук» та профіль в «Інстаграм»
  5. По закінченню карантину організатори за допомогою random.org визначать трійку учасників, які отримають призи від відділення НОК України в Одеській області.

Найактивніший – той, хто опублікує більше всіх унікальних роликів отримає спеціальний приз від нашого олімпійського осередку.

#тренуйсявдомаодеса. Фігурне катання («Крижинка»)

#тренуйсявдомаодеса. Анастасія та Злата ВОЛОСЕНКО (тхеквондо)

#тренуйсявдомаодеса. Антон ФРІШКО (карате)

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live