Близько 200-т відеороликів були розміщені в соцмережах за три тижні флешмобу-конкурсу #тренуйсявдомаодеса відділення НОК України в Одеській області. Конкурс вийшов на фінішну пряму.

ГІМНАСТИКА, КАРАТЕ, ТХЕКВОНДО

Упродовж третього тижня (до 20 квітня) учасники флешмобу не скинули обертів, розмістивши в соцмережах 65 роликів домашніх тренувань (на першому тижні – 65, на другому – 66), а всього їх вже 196. На перших ролях, як і раніше, представники відділення спортивної гімнастики КДЮСШ №10 – 36 роликів.

Особливо активно тренуються 9-річні Сергій ЛИМАРЕНКО та Катерина ХАЛЯПІНА. Ці спортсмени – головні претенденти на спеціальний приз найактивнішому учаснику: у Сергія – 17 роликів, у Катерини – 13. Впритул до лідерів наблизилися сестри-тхеквондистки КДЮСШ №17 Анастасія та Златослава ВОЛОСЕНКО та ще одна гімнастка КДЮСШ-10 Кароліна ОГАНІСЯН – по 12 роликів. Також продовжують активно тренуватися вдома каратисти одеського СК «О-Кан». Серед них – наймолодші учасники нашого конкурсу: Максим ГРУДКА та Єлизавета БУРЯЧЕНКО, яким лише по 4 роки.

Конкурс триватиме до кінця карантину, тобто до 24 квітня. Але має шанси буде подовженим. Чекаємо на рішення Кабміну щодо термінів карантину.

УМОВИ КОНКУРСУ

Для тих, хто вперше чує про конкурс нагадуємо умови:

  1. Розміщаєте відеоролик, де ви тренуєтеся ВДОМА.
  2. Ставите хештег #тренуйсявдомаодеса та відмічаєте @noc.odessa (фейсбук) та @noc_odessa (інстаграм).
  3. Обов’язково вказати при цьому ім’я, прізвище та вік.
  4. Підписуєтесь на наші сторінку у «Фейсбук» та профіль в «Інстаграм»
  5. По закінченню карантину організатори за допомогою random.org визначать трійку учасників, які отримають призи від відділення НОК України в Одеській області.

Найактивніший – той, хто опублікує більше всіх унікальних роликів отримає спеціальний приз від нашого олімпійського осередку.

Відеоролики лідерів флешмобу-конкурсу #тренуйсявдомаодеса відділення НОК України в Одеській області будуть представлені пізніше на наших Інтернет-ресурсах.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live