Голова Кабміну Денис ШМИГАЛЬ представив програму виходу України із карантину, в тому числі в спортивній сфері.

СПОРТ ТА КАРАНТИН

Нагадаємо, що з 15 квітня згідно з постановою Уряду №284 у період карантину у зв’язку з коронавірусом, спортсменам штатних команд національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю дозволено проведення індивідуальних тренувальних занять (біг, ходьба, їзда на велосипеді та інвалідному візку). Таке положення діятиме до 11 травня, після чого, при певних умовах, розпочнеться вихід з карантину.

ВИХІД З КАРАНТИНУ

Отже, вихід з карантину в спортивній сфері відбуватиметься наступним чином:

на 1-му етапі – дозволено тренування у командних видах спорту;

на 2-му – дозволено тренування в спортивних залах та фітнесцентрах (з певними обмеженнями та без басейнів), відновлюються спортивні змагання, в яких беруть участь не більше 50-ти осіб (без глядачів);

на 3-му – відкриваються спортивні та дитячі майданчики;

на 4-му – дозволено тренування в спортивних залах та фітнесцентрах (без обмежень);

на 5-му – скасовуються всі обмеження.

Karantin vyhod

Також голова Кабміну сподівається, що стартова точка виходу з карантину настане 11 травня:

«Наступні етапи не прив’язані до конкретних дат, а їх запуск залежить від динаміки захворювання. Тобто, якщо Уряд бачитиме, що кількість захворілих знижується, то другий, третій або четвертий етап можуть початися одночасно. Не треба буде чекати 10 чи 20 днів для запуску чергового етапу. Водночас, якщо в країні спостерігатиметься значне збільшення кількості захворілих, то карантинні заходи можуть знову бути посилені».

Також голова Кабміну зазначив, що кожному міністерству та відомству доручено сформувати детальні роз’яснення, за яких умов мають працювати об’єкти, що будуть відкриватися.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

за матеріалами kmu.gov.ua

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live