На своєму засіданні у понеділок Кабмін прийняв важливі рішення стосовно підготовки національних збірних та занять фізкультурою.

ВИХІД З КАРАНТИНУ

Карантин триватиме і після 11 травня, але Кабмін зняв ряд обмежень, зокрема у спортивній сфері.

На сторінці Мінмолодьспорту України у фейсбуку опублікована наступна інформація

- на першому етапі виходу з карантину зняти обмеження з відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, спортивних майданчиків. Це нарешті відкриє можливість для оздоровчої рухової активності кожному українцю;

- розпочинаємо навчально-тренувальний процес національних збірних України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту, видів спорту осіб з інвалідністю. Відповідно, поновлюємо роботу закладів, які забезпечать цей процес.

Остаточній варіант постанови буде опублікований на сайті Уряду через кілька днів.

СПОРТ НА КАРАНТИНІ

Нагадаємо, що з 15 квітня згідно з постановою Уряду №284 у період карантину, у зв’язку з коронавірусом, спортсменам штатних команд національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю дозволено проведення індивідуальних тренувальних занять (біг, ходьба, їзда на велосипеді та інвалідному візку). Таке положення діятиме до 11 травня.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live