Юні одеські спортсмени, які беруть участь у популярному флешмобі-конкурсі #тренуйсявдомаодеса відділення НОК України в Одеській області, показали всьому світу 750 домашніх тренувань. Причому тільки минулого тижня вони розмістили у соцмережах більше половини відеороликів від загального числа – 407.

РЕКОРД ЗА РЕКОРДОМ. БАТТЛ ГІМНАСТІВ

Флешмоб-конкурс, старт якому був даний 31 березня, наближається до фінішу, але його оберти аж ніяк не знижуються, навпаки, завдяки лідерам, конкурс отримав друге дихання. Неймовірна боротьба за спеціальний приз – найактивнішому учаснику – розгорілася між вихованцями відділення спортивної гімнастики КДЮСШ №10 9-річним Сергієм ЛИМАРЕНКОМ та 15-річним Даніелем ТИМОШКІНИМ, а тому п’ятий тиждень був багатий на рекорди, як ніколи.

Масла у вогонь підлив Даніель в боротьбі за перемогу, зробивши 30 квітня 17 коротких відеотренувань. Відчувши гаряче дихання конкурента, Сергій відповів тією ж монетою (24) і на Першотравень досяг позначки «100». Рахунок став 101-69.

Таким чином, був даний старт гонки за спеціальний приз, яка стала носити досить принциповий характер. Свого пику конкуренція сягнула в понеділок, 4 травня, коли лідери гонки зробили на двох, уявіть, 76 (!) відеороликів – навіть сумарні показники кожної з перших трьох тижнів флешмобу були меншими (по 65-66). Причому Тимошкін встановив добовий рекорд – 39 роликів, у Сергія було 37.

Lim Tim 1

Віддамо належне лідерам. Незважаючи на гонку за кількістю, вони намагаються максимально урізноманітнити свої міні-комплекси. Так і Сергій, і Даніель повним ходом використовують підручні засоби, щоб імітувати гімнастичні снаряди – коня, перекладину, бруси, «козла» для опорного стрибку. Дякувати батькам, які всіляко допомагають своїм синам.

Отже, за підсумками п’яти тижнів конкурсу у Сергія ЛИМАРЕНКА 187 відеороликів, у Даніеля ТИМОШКІНА – 158. Чим завершиться своєрідний баттл двох гімнастів – ми дізнаємося вже на початку наступного тижня. Флешмоб-конкурс завершується 11 травня о 23:59 (час розміщення відеоролика).

Чи вистачить сил у спортсменів пройти фінішний відрізок в такому ж темпі? Чи сягне загальна кількість відеороликів тисячі?

Такі питання виникають зараз. Але головна місія нашого флешмобу – залучення людей, зокрема юного покоління, до занять фізкультурою та спортом, виконана.

КАРАТЕ, ТХЕКВОНДО, ГІМНАСТИКА

Триває боротьба за спеціальний приз, триває й сам флешмоб. Продовжують активно тренуватися вдома тхеквондисти КДЮСШ №17, а також каратисти – більшою мірою це представники одеського СК «О-Кан», але долучаються і спортсмени інших клубів. Найбільш активним серед них був 9-річний Кирило СОКОЛОВ, який представив минулого тижня 7 домашніх тренувань. Хлопець і з «грушою» працював з грушою, і фізпідготовкою займався.

Цікаво, що темп лідерів спробували підтримати тільки дівчата: 11-річна гімнастка Кароліна ОГАНІСЯН, яка в один з днів зробила 16 домашніх тренувань згідно умов конкурсу, а також 10-річні сестри-близнюки Анастасія та Златослава ВОЛОСЕНКО, які вже другий тиждень активно спарингують між собою та роблять різноманітні вправи для розвитку фізичних якостей. В суперництві дівчат за третю сходинку нашого символічного п’єдесталу попереду поки що гімнастка – 78 проти 64.

УМОВИ КОНКУРСУ

Для тих, хто вперше чує про конкурс нагадуємо умови:

  1. Розміщуєте відеоролик, де ви тренуєтеся ВДОМА (мінімум дві вправи)
  2. Ставите хештег #тренуйсявдомаодеса та відмічаєте @noc.odessa (фейсбук) та @noc_odessa (інстаграм).
  3. Обов’язково вказати при цьому ім’я, прізвище та вік.
  4. Підписуйтесь на наші сторінку у фейсбук та профіль в інстаграмі.
  5. По закінченню карантину організатори за допомогою random.org визначать трійку учасників, які отримають призи від відділення НОК України в Одеській області.
  6. Найактивніший – той, хто опублікує більше всіх унікальних роликів отримає спеціальний приз від нашого олімпійського осередку.

#тренуйсявдомаодеса. Сергій ЛИМАРЕНКО (спортивна гімнастика)

#тренуйсявдомаодеса. Даніель ТИМОШКІН (спортивна гімнастика)

#тренуйсявдомаодеса. Кароліна ОГАНІСЯН (спортивна гімнастика)

 

#тренуйсявдомаодеса. Анастасія та Злата ВОЛОСЕНКО (тхеквондо)

#тренуйсявдомаодеса. Кирило СОКОЛОВ (карате)

#тренуйсявдомаодеса. Плейлист каналу відділення НОК України в Одеській області

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live