Юні спортсмени розмістили в соцмережах більше 1500 відеороликів в рамках флешмобу-конкурсу #тренуйсявдомаодеса, який проводило відділення НОК України в Одеській області упродовж півтора місяця. Причому останнього тижня вони розмістили у соцмережах більше половини відеороликів від загального числа – 827.

РЕКОРДНИЙ БАТТЛ

Останній тиждень флешмобу-конкурсу, старт якому був даний 31 березня, пройшов під знаком баттлу гімнастів за спеціальний приз найактивнішому учаснику заходу між вихованцями відділення спортивної гімнастики КДЮСШ №10 9-річним Сергієм ЛИМАРЕНКОМ та 15-річним Даніелем ТИМОШКІНИМ.

На останньому тижні конкуренти не знизили обертів, навпаки, підвищили їх, тримаючи один одного в напрузі до останнього дня. І, що символічно, сягнули піку в останній день, встановивши особисті добові рекорди: Сергій зробив та опублікував 69 коротких тренувань, Даніель – 50. І, таким чином, більш молодому спортсмену вдалося зберегти перевагу, яку він мав перед останнім тижнем (187 проти 158).

Підсумок боротьби такий: Сергій ЛИМАРЕНКО – 504, Даніель ТИМОШКІН – 426. Сергій отримає спеціальний приз, а Даніель стане одним з кандидатів на отримання олімпійських подарунків.

Втім, ще раз зазначимо, що незважаючи на гонку за кількістю, вони намагалися максимально урізноманітнити свої міні-комплекси, використовуючи різноманітні прилади.

Lim Tim 3 1

ТХЕКВОНДО ПРОТИ ГІМНАСТИКИ

Як і минулого тижня, темп лідерів намагалися підтримувати лише дівчата: 11-річна гімнастка Кароліна ОГАНІСЯН, яка в один з днів зробила 30 (!) домашніх тренувань згідно умов конкурсу, а також 10-річні сестри-тхеквондистки Анастасія та Златослава ВОЛОСЕНКО. В суперництві дівчат за третю сходинку нашого символічного п’єдесталу перемогла Кароліна – 186 проти 166.

ЗАГАЛЬНІ ПІДСУМКИ

BuryachenkoОтже, за підсумками флешмобу, який тривав з 31 березня по 11 травня, учасники розмістили 1587 відеороликів. Це були і індивідуальні заняття, і групові, де брали участь цілі відділення спортивних шкіл Одеської області, і навіть сімейні, де нашим героям допомагали їхні близькі люди

У флешмобі взяли участь більше 200 чоловік, які представляли Одеську область та місто Київ віком від 4-х до 71-го року. Наймолодші учасники – Максим ГРУДКА, Єлизавета БУРЯЧЕНКО (на фото), які представляють СК «О-Кан», найстарший – вчитель фізкультури Великодолинського НВК Володимир ОСИПОВ.

У флешмобі активну участь взяли представники 18-ти видів спорту, а саме: фігурне катання, спортивна гімнастика, плавання, футбол, шахмати, тхеквондо, класичні танці, ММА, кікбоксинг, карате, тріатлон, стрільба із лука, легка атлетика, баскетбол, стрибки на батуті, бокс, вільна боротьба та артистичне плавання.

Окрім Одеси, у флешмобі взяли участь юні спортсмені із Чорноморська, Кілії, Великої Долини, Южного та Арцизу.

Не можемо не відзначити активну участь у флешмобі спортивних шкіл Одеської області, а саме: КДЮСШ №10 (спортивна гімнастика), КДЮСШ №17 (тхеквондо), СДЮШОР «Крижинка» з фігурного катання, СДЮШОР «Динамо» плавання та легкої атлетики, а також клуб карате «О-Кан».

Підтримали флешмоб кандидати на участь Олімпійських іграх борець Василь МИХАЙЛОВ та плавець Вадим НАУМЕНКО.

А останній відеоролик був опублікований о 23:58 11 травня – це зробив 9-річний каратист СК «О-Кан» Кирило СОКОЛОВ. Цікаво свій перший та останній ролик опублікував в останній день, приблизно за годину до фінішу, 11-річний одеський шахіст Гаррі ЗАРЕЦЬКИЙ. Він вийшов одним із найоригінальніших з тих, що були опубліковані упродовж флешмобу (дивиться на нашому Інтернет-каналі)

#тренуйсявдомаодеса-2020. Топ-10.

1. Сергій ЛИМАРЕНКО (Одеса, КДЮСШ №10, 9 років) – 504

2. Даніель ТИМОШКІН (Одеса, КДЮСШ №10, 15 років) – 426

3. Кароліна ОГАНІСЯН (Одеса, КДЮСШ №10, 11 років) – 186

4. Анастасія та Златослава ВОЛОСЕНКО (Одеса, КДЮСШ №17, 10 років) – 166

5. Катерина ХАЛЯПІНА (Одеса, КДЮСШ №10, 9 років) – 28

6. Ілля СЕРГЄЄВ (Київ, карате, 11 років) - 20

7. Ярослав АФАНАСЬЄВ (Одеса, «О-Кан», 12 років) - 17

8. Кирило СОКОЛОВ (Одеса, «О-Кан», 9 років) - 13

9-10. Ніколь КАТЮЖАНСЬКА (Одеса, КДЮСШ №10, 9 років), Надія ЛОБАЧ (Одеса, КДЮСШ №1, 22 роки) - 10

ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ

Наступного тижня ми проведемо жеребкування за допомогою генератора випадкових чисел random.org визначимо лауреатів флешмобу-конкурсу від відділення НОК України в Одеській області.

А найактивніший учасник, яким став Сергій ЛИМАРЕНКО, отримає спеціальний приз від нашого олімпійського осередку.

Дата проведення нагородження буде повідомлена додатково.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

#тренуйсявдомаодеса. Сергій ЛИМАРЕНКО (спортивна гімнастика)

#тренуйсявдомаодеса. Даніель ТИМОШКІН (спортивна гімнастика)

#тренуйсявдомаодеса. Кароліна ОГАНІСЯН (спортивна гімнастика)

#тренуйсявдомаодеса. Анастасія та Злата ВОЛОСЕНКО (тхеквондо)

#тренуйсявдомаодеса. Кирило СОКОЛОВ (карате)

#тренуйсявдомаодеса. Гаррі ЗАРЕЦЬКИЙ (шахи)

тренуйсявдомаодеса. Плейлист каналу відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live