Спортсмени Одеської області упродовж жорсткого карантину активно брали участь у популярних челенджах, які проводилися в Україні.

#тренуйсявдома

Так, челендж #тренуйсявдома підтримали веслувальники - дворазовий олімпійський чемпіон Юрій ЧЕБАН, який очолює збірну України, але ще бере участь у чемпіонатах України, та кандидати участь в Олімпійських іграх-2020 - срібна призерка чемпіонату Європи-2015 Анастасія ТОДОРОВА, в Олімпійських іграх борець Василь МИХАЙЛОВ, плавець Вадим НАУМЕНКО (четверо – ФСТ «Динамо»), переможець Європейських ігор-2019, каратистка із Чорноморська Аніта СЕРЬОГІНА, володарка двох бронзових медалей чемпіонату Європи з кульової стрільби стрілець Анна ІЛЬІНА, переможець Європейських ігор-2015 та фехтувальник Андрій ЯГОДКА (обидві – Збройні Сили).

А Анна ІЛЬІНА, як і Анастасія ТОДОРОВА, взяла участь у популярному флешмобі «Перевтілення», де спортсменки перевтілюються із спортсменок в дам у вечірніх нарядах.

ЩОДЕННА РЕГБІЙНА АКТИВНІСТЬ

Неодноразова чемпіонка України з регбі-7 Ольга СУРКОВА чи не щодня викладає у соцмережі відео з різними активностями - #тренуйсявдома, «Перевтілення» та, крім того, ще чимало роликів, спрямованих на розвиток його улюбленого виду спорту.

"ІГРОВІ" ЧЕЛЕНДЖІ

Серед ігровиків найактивніші в Одеській області – баскетболістки БК «Інтерхім-СДЮШОР імені Літвака, які активно беруть участь у челенджах, які постійно придумує головний тренер жіночої збірної України (U-23) з баскетболу 3х3 Денис Спиридонов. Всі вони виконуються під популярну композицію «Bring sally up, bring sally down», де учасники в такт музиці повинні підійматися, чи опускатися.

Серед учасниць - бронзові призерки молодіжного чемпіонату світу-2018 Юлія МУСІЄНКО та Єлизавета МІТІНА, учасниця Юнацьких олімпійських ігор-2018 Ганна СУГАК та ще низка гравців одеської команди.

Більше відео: на Інтернет-каналі відділення НОК України в Одеській області

#тренуйсявдома. Юрій ЧЕБАН (веслування)

#тренуйсявдома. Ольга СУРКОВА (регбі-7)

#тренуйсявдома. Аніта СЕРЬОГІНА (карате)

#тренуйсявдома. Анастасія ТОДОРОВА (веслування)

#тренуйсявдома. Анна ІЛЬІНА (кульова стрільба)

#тренуйсявдома. Вадим НАУМЕНКО

#bringsallyup (прес). Олена ДРАГУНОВА, Єлизавета МІТІНА

#bringsallyup (планка). Баскетболістки БК «Інтерхім-СДЮСШОР імені Літвака»

#bringsallyup (присідання). Ганна СУГАК

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live