Відділення НОК України в Одеській області визначило переможців флешмобу-конкурсу #тренуйсявдомаодеса, який проходив упродовж півтора місяці.

ВИЗНАЧЕННЯ ЛАУРЕАТІВ

Переможці були визначені за допомогою генератора випадкових чисел random.org. Жеребкування, яке відбулося в офісі відділення НОК України в Одеській області, проводив пресаташе відділення Влад ЄФІМОВ у присутності голови олімпійського осередку Одещини Миколи МІЛЬЧЕВА, який перед стартом відзначив активність учасників проєктів та пообіцяв, що подібні конкурси проводитимуться і надалі.

У жеребкуванні брали участь 1083 відеоролики із 1587-ми – відеоролики володаря спеціального призу найактивнішому учаснику Сергія ЛИМАРЕНКА, який за підсумком флешмобу зробив та опублікував у соцмережах 504 (!) домашніх тренування, цілком логічно були виключені із процедури. Було вирішено визначити не трійку призерів, як планувалося початково, а п’ятірку, враховуючи кількість учасників.

Отже, лауреатами флешмобу-конкурсу #тренуйсявдомаодеса, який проходив упродовж півтора місяці, стали два представника відділення спортивної гімнастики КДЮСШ №10 -

15-річний Даніель ТИМОШКІН, який, нагадаємо, до останнього боровся за спеціальний приз, та 11-річна Кароліна ОГАНІСЯН, яка фінішувала третьою в загальному заліку, а також 12-річний каратист СК «О-Кан» Ярослав АФАНАСЬЄВ, вихованець СДЮШОР «Крижинка» Іван КАЧУР та відома спортсменка – неодноразова переможниця та призерка чемпіонатів України зі стрибків на батуті Надія ЛОБАЧ.  

ЗАОХОЧУВАЛЬНІ ПРИЗИ

Крім того, керівництво відділення вирішило заснувати заохочувальні призи: наймолодшим учасникам флешмобу – 4-річним каратистам СК «О-Кан»

Максиму ГРУДЦІ та Єлизаветі БУРЯЧЕНКО, а також найактивнішим спортивним школам: КДЮСШ №10 (спортивна гімнастика), КДЮСШ №17 (тхеквондо), вихованцям СДЮШОР «Крижинка» з фігурного катання, СДЮШОР «Динамо» плавання та легкої атлетики, а також клуб карате «О-Кан».

НАГОРОДЖЕННЯ

Нагородження лауреатів переможців флешмобу-конкурсу відділення НОК України в Одеській області #тренуйсявдомаодеса відбудеться 9 червня об 11.30 в офісі олімпійського осередку.

ЗАГАЛЬНІ ПІДСУМКИ

Нагадаємо деякі підсумкові цифри флешмобу, який тривав з 31 березня по 11 травня, Всього учасники розмістили 1587 відеороликів.

У флешмобі взяли участь більше 200 людей, які представляли Одеську область та місто Київ віком від 4-х до 71-го року. Найстарший – вчитель фізкультури Великодолинського НВК Володимир ОСИПОВ.

У флешмобі активну участь взяли представники 18-ти видів спорту, а саме: фігурне катання, спортивна гімнастика, плавання, футбол, шахмати, тхеквондо, класичні танці, ММА, кікбоксинг, карате, тріатлон, стрільба із лука, легка атлетика, баскетбол, стрибки на батуті, бокс, вільна боротьба та артистичне плавання.

Окрім Одеси, у флешмобі взяли участь юні спортсмені із Чорноморська, Кілії, Великої Долини, Южного та Арцизу. 

Визначення лауреатів. ВІДЕО

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live