Розпочинаємо представлення переможців флешмобу-конкурсу відділення НОК України в Одеській області #тренуймявдомаодеса. Відкриває портретну галерею наших чемпіонів матеріал про 9-річного гімнаста Сергія ЛИМАРЕНКА.

СПЕЦІАЛЬНИЙ ПРИЗ

Нагадаємо, що Сергій став володарем спеціального призу нашого проєкту найактивнішому учаснику. Упродовж півтора місяця він зробив та опублікував в соцмережах 504 (!) відеоролики. І саме він був оголошений переможцем першим. Інші лауреати були визначені за підсумками жеребкування.

Як розповів Сергій, спочатку був спортивний інтерес, потім включився змагальний момент, а після потужного ривка Даніеля Тимошкина, почалися конкретні змагання.

Limarenko win 02

ЧЕМПІОНСЬКИЙ ПРОФІЛЬ

Народився Сергій ЛИМАРЕНКО 30 серпня 2010 року в Одесі. Спортивною гімнастикою почав займатися в березні 2015 року (в 4,5 роки). Першим тренером був Андрій ШИРКІН (СК «Політехнік»). З березня 2016-го він тренується в КДЮСШ №10 під керівництвом Сергія СТЕБУНОВА. Після переходу 2016 року став активно брати участь в змаганнях.

На перших своїх змаганнях - відкритій першості Одеської області, влітку того ж року, виконав ІІІ юнацький розряд. У листопаді завоював першу золоту медаль – на турнірі «Зірочки спортивної гімнастики» за програмою ІІІ юнацького розряду, який проводився в Одесі.

Limarenko win 07

Листопад 2016-го. Сергій ЛИМАРЕНКО - переможець місцевих змагань

В грудні 2018-го увійшов до топ-10 на всеукраїнському турнірі «Олімпійська надія» за програмою І юнацького розряду (Кропивницький). У тому ж місяці став переможцем першості КДЮСШ №10 із загальної фізичної підготовці серед юнаків 2009-2011 рр.н.

У вересні 2019-го на міських змаганнях посів ІІ місце за програмою ІІІ дорослого розряду

В грудні минулого року увійшов до топ-10 на відкритій першості Кировоградської області за програмою ІІІ дорослого розряду (Кропивницький).

Найулюбленішій снаряд - бруси, як і у олімпійського чемпіона Олега ВЕРНЯЄВА, який є кумиром нашого переможця.

Цілі Сергія - тренуватися і перемагати, потрапити до збірної України, виконати норматив майстра спорту України.

Limarenko win 04

Limarenko win 05

Липень 2018. Одеса. КДЮСШ №10. Переможець флешмобу-конкурсу #тренуйсявдомаодеса Сергій ЛИМАРЕНКО зі своїм кумиром - олімпійським чемпіоном Олегом ВЕРНЯЄВИМ

Limarenko win 06

#тренуйсявдомаодеса. Сергій ЛИМАРЕНКО (спортивна гімнастика)

#тренуйсявдомаодеса. Сергій ЛИМАРЕНКО (спортивна гімнастика)

#тренуйсявдомаодеса. Сергій ЛИМАРЕНКО (спортивна гімнастика)

#тренуйсявдомаодеса. Сергій ЛИМАРЕНКО. Плейлист каналу відділення НОК України в Одеській області

#тренуйсявдомаодеса. Плейлист каналу відділення НОК України в Одеській області

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live