Продовжуємо знайомити з новим поколінням переможців, яких висунув флешмоб-конкурс #тренуйсявдомаодеса відділення НОК України в Одеській області. Сьогодні - наша розповідь про 15-річного гімнаста Даніеля ТИМОШКІНА (на фото: Даніель ТІМОШКІН під час домашніх тренувань).

БОРОТЬБА ДО ОСТАННЬОГО

Даніель, який є вихованцем КДЮСШ №10, до останнього боровся за спеціальний приз найактивнішому учаснику, зупинившись на позначці 426 відеороликів. За словами спортсмена, у флешмобі вирішив взяти участь, «щоб просунути такий класний вид спорту як спортивна гімнастика, залучити молодь до заняття спортом, звернути увагу на те, що в нашому місті немає сучасного залу для цього олімпійського виду спорту, показати на що здатні професійні спортсмени вдома».

ЧЕМПІОНСЬКИЙ ПРОФІЛЬ

Народився Даніель 24 грудня 2004 року, а вже в 3,5 роки почав займатися спортивною гімнастикою – у Дмитра ІБРАГІМОВА, який довів спортсмена до 1-го юнацького розряду. Далі свій вклад в його становлення внесли Станіслав ОХРІМЕНКО, Микола ШИРІНОВ, Артем ЛЕВКО та Сергій СТЕБУНОВ. При кожному з них Даніель займав призові місця в чемпіонаті Одеської області та був в збірній.

Tim career 01 2

Даніель ТИМОШКІН: на початку занять спортивної гімнастикою - з першим тренером Дмитром ІБРАГІМОВИМ (2008) та через чотири роки тренувань.

Tim career 11

2017. Чемпіонат Одеської області. Даніель ТИМОШКІН – на 2-му місці. На 1-му – Рустам Ахмад, на 3-му – Дмитро ПОДОРВАН. Тренер – Сергій СТЕБУНОВ.

У 2018 році Даніель поступив у Херсонське вище училище фізичної культури, де працює під орудою Олексія Короленка. Не дивлячись на те, що вчиться та живе в Херсоні, продовжує виступати за рідну область.

Так в минулому році Даніель завоював бронзову нагороду на всеукраїнському турнірі Кубок Береша по програмі «кандидатів в майстри спорту України».

До карантину наполегливо готувався до Гімназіади, де націлювався потрапити на п’єдестал у вільних вправах – своєму улюбленому виді програми.

На даному етапі кар’єри, Даніель, крок за кроком вдосконалюючи свою фізичну і спеціальну підготовку, націлюється потрапити в збірну України і захищати честь країни на міжнародній арені. 

Tim career 02

2018. Одеські гімнасти на змаганнях в Кропивницькому

Tim career 09

 2018. Липень. Одеса. КДЮСШ №10. Даніель ТИМОШКІН з олімпійським чемпіоном Олегом ВЕРНЯЄВИМ

#тренуйсявдомаодеса. Даніель ТИМОШКІН (спортивна гімнастика)

#тренуйсявдомаодеса. Даніель ТИМОШКІН (спортивна гімнастика)

#тренуйсявдомаодеса. Даніель ТИМОШКІН (спортивна гімнастика)

#тренуйсявдомаодеса. Даніель ТИМОШКІН виступ на змаганнях

 

#тренуйсявдомаодеса. Даніель ТИМОШКІН. Плейлист каналу відділення НОК України в Одеській області

#тренуйсявдомаодеса. Плейлист каналу відділення НОК України в Одеській області

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live