Продовжуємо вас знайомити з переможцями флешмобу-конкурсу #тренуйсявдомаодеса відділення НОК України в Одеській області. Сьогодні наша героїня – 11-річна гімнастка КДЮСШ №10 Кароліна ОГАНІСЯН.

БРОНЗА ВІРТУАЛЬНОГО П’ЄДЕСТАЛУ

Кароліна вирішила взяти участь у флешмобі для того, щоб підтримати свою школу. Робила це активно, щоб бачили наскільки гімнасти вміють трудиться і домагатися своїх цілей. Більше того, Кароліна до останнього боролася за бронзову сходинку нашого віртуального п’єдесталу із 10-річними сестрами-тхеквондистками Златославою та Анастасією ВОЛОСЕНКО. Боротьба йшла до останнього дня. У підсумку перемога в цій гонці залишилася за Кароліною – 186 проти 166. Ії старання були винагороджені – у жеребкуванні їй посміхнулася удача, і вона стала однією з п’яти переможців конкурсу.

Oganisyun 06 6

ЧЕМПІОНСЬКИЙ ПРОФІЛЬ

Кароліна ОГАНІСЯН народилася 22 вересня 2008 року. Гімнастикою займається з п’яти років у Людмили Сапожникової. Улюблені вправи: колода та опорний стрибок. Вже є певні успіхи – вона зібрала багатий врожай медалей на місцевих змаганнях, розпочинавши вже з першого року тренувань, виконала другий дорослий розряд. Також має низку нагород в різних легкоатлетичних забігах.

Цілі у Кароліни дуже серйозні: добитися високих результатів у спорті. А крім того, виховати в собі терпіння, наполегливість, дисципліну, координацію, стійкість, витримку, впевненість в собі, а потім передати ці якості майбутньому поколінню.

Oganisyun kollazh 2

#тренуйсявдомаодеса. Кароліна ОГАНІСЯН (спортивна гімнастика)

#тренуйсявдомаодеса. Кароліна ОГАНІСЯН (спортивна гімнастика)

#тренуйсявдомаодеса. Кароліна ОГАНІСЯН (спортивна гімнастика)

#тренуйсявдомаодеса. Плейлист Кароліни ОГАНІСЯН (спортивна гімнастика)

#тренуйсявдомаодеса. Плейлист каналу відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live