Продовжуємо вас знайомити з переможцями флешмобу-конкурсу #тренуйсявдомаодеса відділення НОК України в Одеській області. Сьогодні наша героїня – найтитулованіша учасниця нашого проєкту Надія ЛОБАЧ, яка входить до збірної України зі стрибків на батуті.

І ТРЕНУВАННЯ, І ПЕРЕМОГА

В олімпійському флешмобі в основному взяли участь юні вихованці ДЮСШ, Надія ЛОБАЧ – єдина представниця національної збірної України. Як і всі спортсмени в період карантину, вона активно тренувалася вдома, та вирішила взяти участь у флешмобі.

«Я все одно займалася фізподготовкою вдома. Подумала, чому б не взяти участь у флешмобі. Було цікаво. Та ще й приз виграла. Здорово», - розповіла Надія.

ЧЕМПІОНСЬКИЙ ПРОФІЛЬ

Надія ЛОБАЧ народилася 30 вересня 1997 року. На стрибкі на батуті в КДЮСШ №1 батьки привели ії привели у 10 років. Азам ії навчав Микола КУЧЕРЕНКО. Далі вона займалася у провідних одеських тренерів Віктора СИЛЮТІНА та Регіни БРАІЛОВОЇ, яка зараз очолює збірну України, а також у відомої майстрині повітряних польотів, майстра спорту міжнародного класу Лілії БАКАЛЕНКО (Силютіної).

Вже перші роки занять принесли Надії чимало медалей юнацьких та юніорських змагань національного рівня. А потім прийшов перший міжнародний успіх. В 2012-му році разом зі своїми одноклубницями Діаною КЛЮЧНИК та Анастасією МІРЗІНОЇ вона стала чемпіонкою Європи серед юніорів в командному турнірі. За цій успіх їй було присвоєне звання «Майстер спорту України міжнародного класу».

Lobach 01

2012. Одеса. Три спортсменки КДЮСШ №1 – чемпіонки Європи серед юніорів з тренером Віктором СИЛЮТІНИМ (з медалями зліва направо): Анастасія МІРЗІНА, Надія ЛОБАЧ та Діана КЛЮЧНИК. Також на фото Діана ТУВАКБАЄВА, яка зараз також входить до збірної України.

Втім, в 2014 році Надія перервала заняття стрибками на батуті. Повернулася за три роки. І відразу на п’єдестал – завоювала «срібло» Кубку України в індивідуальних стрибків. Потім вона неодноразово ставала призеркою і чемпіонату України – в особистому та командному турнірах, а також синхронних стрибках. Повернулася Надія і в збірну країни, двічі ставала призеркою великих міжнародних змагань. Останній успіх – «бронза» в індивідуальних стрибках на чемпіонат України, який прийшов акурат перед початком карантину.

Цілі у нашої героїні досить амбіційні – сягнути світових п’єдесталів. Але вона розуміє, що це дуже складна задача: «Ми дуже відстаємо від лідерів світового батуту. Треба чимало працювати, щоб гідно конкурувати з ними, та не все залежить від самих спортсменів», - вважає Надія.

Lobach 04

Lobach 03

15 вересня 2019 року. Одеса. Кубок України. Надія ЛОБАЧ (на передньому плані) виступає в синхронних стрибках

Lobach 06

2020. Харків. Чемпіонат України. Надія ЛОБАЧ - бронзова призерка змагань в індівідуальних стрибках

#тренуйсявдомаодеса. Надія ЛОБАЧ (стрибки на батуті)

#тренуйсявдомаодеса. Надія ЛОБАЧ (стрибки на батуті)

#тренуйсявдомаодеса. Надія ЛОБАЧ (стрибки на батуті)

#тренуйсявдомаодеса. Надія ЛОБАЧ на чемпіонаті України-2018

#тренуйсявдомаодеса. Плейлист Надії ЛОБАЧ (стрибкі на батуті)

#тренуйсявдомаодеса. Плейлист каналу відділення НОК України в Одеській області

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області 

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live