Ми завершуємо знайомити вас із переможцями флешмобу-конкурсу #тренуйсявдомаодеса відділення НОК України в Одеській області. Сьогодні наш останній герой – фігурист Іван КАЧУР.

УДАЧА ЛЮБИТЬ ПЕРЕМОЖЦІВ

Вихованець СДЮШОР «Крижинка» з фігурного катання Іван КАЧУР, як і інші одеські фігуристи, активно тренувався вдома під час карантину, але представив на конкурс лише один відеоролик і йому посміхнулася удача. Втім, як вияснилося, чемпіон це чи не друге ім’я Івана.

ЧЕМПІОНСЬКИЙ ПРОФІЛЬ

Іван КАЧУР народився 15 травня 2007 року в Одесі. Розпочав він займатися фігурним катання у 4,5 роки. Тривалий час займався у Ірини Кланцат та небезуспішно виступав в одиночному катанні. У 9 років до іншого тренера – Альони Каламурзи, яка спеціалізується на спортивних танцях. Спочатку катався із Софією Довгаль, потім – з Вірою Фаградовою, поки він не встав в пару з нинішньою партнеркою – Єлизаветою СЕМЕНОВОЮ, яка молодше його на три роки.

Kachur 018

В січні цього року Іван та Єлизавета стали переможцями традиційних міжнародних змаганнях «Mentor Toruń Cup» у польському місті Торунь (на фото 3). Також в активі пари чимало медалей на всеукраїнських змаганнях.

У Івана ціль стати чемпіоном у всіх змаганнях, де він бере участь. Його так і називають «чемпіон». Як розповіла його тренер Альона КАЛАМУРЗА, він фанат фігурного катання, він живе цим видом спорту: «Іван за чотири роки пропустив максимум два тренування, причому це було пов’язано зі школою».

В цьому році Ваня з Лизою переходять в наступну вікову групу, де також націлюються бути на лідируючих позиціях, вже з новою програмою. Вони, за словами тренера, просто створені один для одного.

Kachur 028

#тренуйсявдомаодеса. Іван КАЧУР/ Єлизавета СЕМЕНОВА на «Mentor Toruń Cup»

#тренуйсявдомаодеса. Іван КАЧУР (фігурне катання)

#тренуйсявдомаодеса. Плейлист каналу відділення НОК України в Одеській області

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live