Голова відділення НОК України в Одеській області олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ та голова Авангардівської селищної ради Сергій ХРУСТОВСЬКИЙ домовилися про підписання меморандуму про співробітництво.

БАЗИ З ОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

У середу Микола МІЛЬЧЕВ та дворазовий олімпійський чемпіон Юрій ЧЕБАН зустрілися із Сергієм ХРУСТОВСЬКИМ та поспілкувалися про розвиток спорту в ОТГ. Така зустріч була цілком логічною, адже в Новій Долині знаходиться центр олімпійської підготовки зі стендової стрільби (заснований в 2004 році), а в Прилиманському – веслувальний канал, який з 2005 року не виконує свої прямі функції. Обидва знамениті спортсмени, якi очолюють національні збірні України, зацікавлені в потужному розвитку спорту, зокрема стендової стрільби та веслування, в Одеській області.

РОЗВИТОК ОЛІМПІЙСЬКОГО РУХУ

avangard 01

avangard 02

avangard 03

Крім того, як відзначив Микола МІЛЬЧЕВ, відділення НОК України зацікавлено в розвитку олімпійського руху саме в районах області, що є однією з важливих задач олімпійського осередку Одещини. Він запропонував ряд цікавих проєктів, які можуть бути реалізовані в Авангардівській ОТГ.

Сергій ХРУСТОВСЬКИЙ позитивно віднісся до співробітництва, а також до серйозного розвитку в Авангардівській ОТГ як дитяче-юнацького спорту, так і спорту вищих досягнень, та готовий всіляко цьому сприяти.

Підсумком зустрічі стала домовленість про підписання меморандуму про співробітництво між відділенням НОК України в Одеській області та Авангардівською ОТГ.

avangard 08

avangard 09

Відзначимо, що 26 червня в Авангардівській ОТГ відбудуться дві цікаві спортивні події: в Прилиманському відкриється скейтпарк, а в селищі Авангард – мультифункціональний спортивний майданчик, що цікаво, на вулиці Спортивній.

ДОВІДКА. Представники веслування Одеської області завоювали більше всіх золотих медалей на Олімпійських іграх серед усіх видів спорту (п’ять, дві з яких Юрій ЧЕБАН).

У вересні минулого року минулого року майстер стендової стрільби, вихованка Миколи МІЛЬЧЕВА Ірина МАЛОВІЧКО завоювала олімпійську ліцензію на Ігри-2020. Також слід відзначити, що представники школи стендової стрільби Одещини вже багато років є найсильнішими в Україні у всіх вікових категоріях,.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live