Відділення НОК України в Одеській області та Авангардівська селищна рада підписали меморандум про співпрацю у сфері розвитку олімпійського руху. Це перший такий документ, підписаний між регіональним відділенням НОК України та об’єднаною територіальною громадою.

ІСТОРИЧНА ПОДІЯ

Свої підписи під документом поставили голови організацій – Микола МІЛЬЧЕВ та Сергій ХРУСТОВСЬКИЙ відповідно.

Підписання меморандуму відбулося в селі Авангард в урочистій атмосфері під час відкриття багатофункційного майданчику на вулиці Спортивній. Документ підписаний до кінця 2021 року з автоматичним подовженням, якщо сторони не матимуть один до одного претензій.

Головні цілі підписання меморандуму – поширення ідей і принципів олімпізму на території Авангардівської селищної ради.

memorandum 06

ЗОБОВ’ЯЗАННЯ СТОРІН

Олімпійський осередок Одещини зі свого боку сприятиме вивченню і збереженню олімпійської історії і традицій Одеської області шляхом проведення Олімпійського дня, олімпійських уроків, а також таких проєктів НОК України як «OlympicLab», «Do Like Olympians» - заходів, які спрямовані на поширення олімпійської освіти і культури.

Авангардівька селищна рада зобов’язалася популяризувати масовий спорт і здоровий спосіб життя в Авангардівській ОТГ, підтримувати та проводити різноманітні спортивні заходи на території Авангардівської громади, зокрема змагання національного, регіонального рівня під патронатом НОК України.

memorandum 01

Голова відділення НОК України в Одеській області Микола МІЛЬЧЕВ та голова Авангардівської селищної ради Сергій ХРУСТОВСЬКИЙ ставлять підпис під меморандумом

КОМЕНТАРІ КЕРІВНИКІВ

Сергій ХРУСТОВСЬКИЙ, Авангардівський селищний голова:

- Сьогодні, вважаю, відбулася дійсно визначна подія для спорту нашого регіону. В Одеській області, зокрема в Авангардівській громаді спорт активно розвивається, для чого ми не шкодуємо ані сил, ані ресурсів. Два об’єкти, які ми сьогодні відкрили, яскраве тому підтвердження – в Прилиманському – скейтпарк, а в Авангарді – мультифункціональний комплекс для ігрових видів спорту.

Для того, щоб поглибити розвиток спорту, ми пішли на підписання цього меморандуму. І це, впевнений, дасть значний поштовх розвитку спорту у нашій громаді.

Перш за все, в планах розвиток веслувального каналу. Ми плануємо там організувати базу олімпійської підготовки. Також ми плануємо в Авангарді побудувати спорткомплекс для ігрових видів спорту, також є багато інших ідей, які ми плануємо реалізувати спільно з відділенням НОК України в Одеській області.

Микола МІЛЬЧЕВ, голова відділення НОК України в Одеській області:

- Підписання меморандуму між відділенням НОК України в Одеській області та Авангардівською селищною радою повинно стати прикладом для інших ОТГ нашого регіону, щоб теж заключити меморандум для потужного розвитку дитячого спорту та олімпійських видів спорту. Це основні пункти цього документу.

На території ОТГ є одна олімпійська база – центр олімпійської підготовки зі стендової стрільби. В планах відновлення веслувальної бази, яку має намір очолити дворазовий олімпійський чемпіон Юрій ЧЕБАН. Там готова база, але ії треба відновити, щоб діти Авангардівської громади мали змогу тренуватися в гарних умовах.

Репортаж про відкриття спортивних об’єктів та нагородження кращих спортсменів Авангардівської ОТГ найближчим часом на наших ресурсах.

Підписання меморандуму (відео)

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Прилиманське - Авангард

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live