В п’ятницю в Авангардівської селищній раді були відкриті два спортивних обєкти: скейтпарк в Прилиманському та мультифункціональний майданчик для ігрових видів спорту в селищі Авангард.

Скейтпарк в Прилиманському – вже другий на території ОТГ, перший - був відкритий в Авангарді рік тому. За думкою спеціалістів, він відповідає вимогам підготовки як висококласних спортсменів, так і початківців. Одночасно тут можуть займатися до 30-ти людей – на скейтах, роликах, велосипедах та самокатах.

На мультифункціональному майданчику, відкритому в селищі Авангард на вулиці Спортивній, можна проводити змагання та тренування з баскетболу, гандболу, волейболу та міні-футболу. Також в комплексі - cпортивно-гімнастичний майданчик для воркаута.

Також в Авангарді були відзначені досягнення місцевих спортсменів. Дипломи відділення НОК України в Одеській області отримали - бронзовий призер чемпіонату України з боксу серед юніорів Раміо ШУРАР, переможниця Кубку України серед жінок з важкої атлетики Катерина ГОРДІЯН та срібний призер Кубку Європи з дзюдо серед кадетів Георгій КУРКОЇД.

Дипломами НОК України були нагороджені селищний голова Сергій ХРУСТОВСЬКИЙ «За вагомий внесок в розвиток фізкультури та спорту в Одеській області» та спортивний клуб з карате «Професіонал» (керівник - Аміран ЦІСКАРАДЗЕ), який існує вже 17 років, «За високі спортивні результати». Крім того, всі лауреати отримали олімпійські подарунки від одеського осередку НОК України.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Прилиманське - Авангард

 

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live