Авангардівський селищний голова Сергій ХРУСТОВСЬКИЙ в своєму інтерв’ю після підписання меморандуму між відділення НОК України в Одеській області та Авангардівської ОТГ заявив про відродження веслувального каналу на 14 км Овідіопольської дороги, а також відзначив важливість такого документу для розвитку спорту в регіоні (на фото: 26 червня. Сергій ХРУСТОВСЬКИЙ на відкритті скейтпарку в Прилиманському)

- Сьогодні, вважаю, відбулася дійсно визначна подія для спорту нашого регіону, - відзначив на початку бесіди Сергій Григорович. - В Одеській області, зокрема в Авангардівській громаді спорт активно розвивається, для чого ми не шкодуємо ані сил, ані ресурсів. Два об’єкти, які ми сьогодні відкрили, яскраве тому підтвердження.

Для того, щоб поглибити розвиток спорту, ми пішли на підписання цього меморандуму. І це, впевнений, дасть значний поштовх розвитку спорту у нашій громаді.

Перш за все, в планах розвиток веслувального каналу. Ми плануємо організувати олімпійську базу. Також ми плануємо в Авангарді побудувати спорткомплекс для ігрових видів спорту. Є також і багато інших ідей, які ми плануємо реалізувати спільно з відділенням НОК України в Одеській області. Хочу привітати нашу громаду з підписанням меморандуму. Вважаю, що плоди будуть прекрасні. А плоди – це розвиток спорту на теренах України, Авангардівської громади та здоров’я нашої молоді.

Avangardas 26 06 105

- Які будуть ваші перші кроки по приведенню веслувального каналу у стан, який відповідає статусу бази олімпійської підготовки?

- Стан веслувальної бази мене особисто турбує як голову селищної ради, адже з 1 січня 2020 року Нова Долина увійшла у склад Авангардівської ОТГ. Тому нам важливо підняти статус веслувальної бази, а зараз ця територія перебуває в занедбаному стані.

Ми проведемо ряд юридичних та організаційних заході для відродження знаменитої веслувальної бази на 14 кілометрі Овідіопольскої дороги. Впевнений, що спільними зусиллями Авангардівської ОТГ та держави ми зможемо відбудувати базу, і наші чемпіони гремітимуть у всьому світі.

Найближчим часом ми плануємо з головою відділення НОК України в Одеській області Миколою Мільчевим зустрітися з головою Мінмолодьспорта Вадимом Гутцайтом та президентом НОК України Сергієм Бубкою. Я впевнений, що ця зустріч має стати поштовхом для того, щоб упродовж двох-трьох років відновити років відновити ту славу, яку мав веслувальний канал.

БАЗА ОЛІМПІЙСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ

Головний тренер збірної України, дворазовий олімпійський чемпіон Юрій ЧЕБАН з 2016-го року бореться за відродження водно-веслувальної бази ОФСК «Локомотив» на 14-му км Овідіопольської дороги, яка не функціонує з 2005 року. Він бачить цю базу як одну з локацій розвитку веслування та водних видів спорту в Одеській області.

«Також базу можна використовувати для проведення чемпіонатів України, інших спортивно-масових заходів, проведення навчально-тренувальних зборів олімпійських збірних команд», - відзначив керманич збірної.

Odessa course 01

Odessa course 02

26 червня. Авангард. Інтерв’ю Сергія ХРУСТОВСЬКОГО

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live