Байдарочниця южненського ФСК «Хімік» Анастасія ТОДОРОВА отримала сучасний човен. Байдарка «НЕЛО 7» придбана на кошти, які виділила Одеська облрада.

«Це човен останнього покоління в повній комплектації», - відзначила спортсменка, яка претендує на участь в Олімпійських іграх, в коментарі пресслужбі відділення НОК України в Одеській області. – «Сподіваюсь, що ця сучасна байдарка допоможе в досягненні світових та олімпійських висот».

"НЕЛО 7" - це найсучасніша байдарка. Беспосередньо човен, який придбали нашій спортсменці, вироблений в цьому році і доставлений прямо з заводу.

Todorova K1 04

«Я дуже вдячна голові Одеської обласної ради Сергію ПАРАЩЕНКУ, а також депутатам облради. Також слова подяки начальнику облспортуправління Валентині КОЛЬЧАК та керівництву ООШВСМ «Олімпієць» за сприянні у вирішенні цього важливого питання», - написала спортсменка на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

«З повагою до вас, буду працювати і завойовувати медалі для нашої області та країни», - зазначила Анастасія.

Нагадаємо, що на особистому чемпіонаті України памяті Вячеслава СОРОКІНА, який відбувся в Дніпрі 30липня по 2 серпня, Анастасія ТОДОРОВА завоювала три медалі: золоту та дві срібні.

Після короткого відпочинку спортсменка розпочне на новому човні підготовку до чемпіонату Європи. Перший етап відбудеться в Южному, на водно-веслувальній базі ФСК «Хімік» Одеського припортового заводу.

Todorova K1 03

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live