Звітно-виборча конференція територіальної організації ВФСТ «Колос» відбулася днями в Одесі. Керівником на четвертий термін поспіль була обрана Тетяна ФЕДОРЕНКОВА.

УЧАСНИКИ КОНФЕРЕНЦІЇ

На конференції були присутні 46 делегати з районів та ОТГ області. Всього у роботі конференції взяли участь майже 100 чоловік - керівники сільських рад, об’єднаних громад, провідні спортсмени товариства, голови фізкультурно-спортивних товариств, управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, ветерани спортивного руху, інструктора зі спорту селищних рад та територіальних громад, керівники районних організацій, начальники відділів, спеціалісти райдержадміністрації та об’єднаних територіальних громад, голови обласних федерацій з видів спорту, ветерани спортивного руху області, керівники сільгосппідприємств та меценати.. Головуючим був заступник голови федерації профспілок Одеської області Олег ПАДАЛКА.

Kolos konfa 03

Kolos konfa 03 01

Робочу президію обрано у складі начальника управління Валентини Кольчак, олімпійського чемпіона, голови відділення НОК України в Одеській області Миколи МІЛЬЧЕВА, президента федерації гандболу Одеської області Сергія ГРИНЕВЕЦЬКОГО, заслуженого тренера України з боксу Ігоря ЮРЕСКУЛА, майстра спорту України міжнародного класу зі стендової стрільби, володарки олімпійської ліцензії Ірини МАЛОВІЧКО.

ДОСЯГНЕННЯ ОДЕСЬКОГО «КОЛОСУ»

Громадська спортивна організація сільських фізкультурників області — і про це було детально сказано в звітній доповіді її голови Тетяни Федоренкової — має чим пишатися. Як і в попередні роки, не втомлюється готувати спортсменів високого класу. За звітний період було підготовлено 4 майстра спорту України міжнародного класу, 6 майстрів спорту України, 24 кандидати в майстри спорту України, 24 спортсмени першого розряду и 243 спортсмена масових разрядів. Щорічно у збірну команду України входять до 20 спортсменів товариства, які славлять наш край, здобуваючи медалі на чемпіонатах, кубках Європи та світу. «Колосівці» Одещини 481 раз піднімалися на п'єдестал пошани чемпіонатів і кубків України, завоювали 18 медалей на європейських чемпіонатах і 8 на світових. Призерами європейських і світових стартів стали: Юлія ПАРАТОВА, Яна ДЯЧЕНКО, Анастасія ЛИСЕНКО, Микола МІЛЬЧЕВ, Ірина МАЛОВІЧКО, Вероніка МІЛЬЧЕВА, Валерій ХАРЛАМОВ, Юрій ЗАХАРЄЄВ, брати Максим и Дмитро МОЛОДАН, Микита НОВІКОВ та Петро МАРГАРИНТ.

І, водночас, на високому рівні проводяться обласні сільські спортивні ігри, до програми яких включено змагання з 18 видів спорту, змагання серед сільських рад на краще спортивне село та серед навчальних закладів 1-2 рівнів акредитації, змагання серед сільських рад, селищних ОТГ, міських ОТГ, а також Бессарабські ігри За звітний період проведено понад 300 фізкультурно-масових та спортивних заходів, в яких прийняло участь майже 20 тисяч сільських мешканців області.

Команда Великого Дальник, Біляївського району (голова Валентин РИБАК) – визнано кращим спортивним селом Украйни. Краща міською об’єднаною територіальною громадою на Україні – визнана Біляївська ОТГ (голова - Михайло БУХТІЯРОВ), а Куяльницька сільська ОТГ стала бронзовим призером всеукраїнських та перших Європейських ігор.

У виступах делегатів конференції відзначалося, що Одещина завжди була и залишилася небайдужою до фізкультури, спорту та здорового образу життя, адже для вирішення та суспільного обґрунтування гострих питань товариства.

Після дебатів було затверджено проекти постанов конференції, де роботу обласної організації було визнано задовільною. Також відбулися вибори членів ревізійної комісії, делегатів на з’їзд ВФСТ «Колос».

НАГОРОДЖЕННЯ КРАЩИХ

На конференції було проведено нагородження фізкультурно-спортивного активу області у номінаціях: ветерани спортивного руху, голови місцевих організацій «Колос», спеціалістів райдержадміністрацій та територіальних громад, директорів ДЮСШ та тренерів, керівників райдержадміністрацій, райрад, сільських, селищних, рад, голів та старост ОТГ, голів обласних федерацій з видів спорту, інструкторів сільських, селищних рад, ОТГ, керівників сільгосппідприємств, меценатів, кращих спортсменів товариства.

Майже 130 чоловік отримали почесні грамоти, подяки територіальної організації та подарунки з нагоди 70-річчного ювілею спортивного товариства «Колос», серед них Валентина КОЛЬЧАК, Микола МІЛЬЧЕВ, багаторічний голова Одеської обласної організації ВФСТ «Колос» Олег КОВАЛЕНКО, Сергій ГРИНЕВЕЦЬКИЙ, Ірина МАЛОВІЧКО, боксери Дмитро МОЛОДАН, Юрій ЗАХАРЄЄВ, тренери з боксу Ігор ЮРЕСКУЛ, Михайло СЕРЖЕНЮК, директорка КДЮСШ «Колос» Інга МІЛЬЧЕВА та багато-багато інших.

Начальник правління фізичної культури і спорту облдержадміністрації нагородило грамотами кращих голів сільських рад та голів і старост об’єднаних територіальних громад.

Звітно-виборча конференція Одеської територіальної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» відбулася напередодні знаменної дати – 70-річчя товариства – відбулася в сесійній залі Одеської обласної ради.

Kolos konfa 15

Kolos konfa 18

Kolos konfa 22

Kolos konfa 25

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live