В одеській СДЮCШОР №2 імені Бориса Літвака відбувся 44-й за рахунком випускний вечір.

ТРАДИЦІЯ

У зв’язку з пандемією коронавіруса урочиста подія відбулася у незвичайний час - серпневий, а не червневий, вечір, в ігровому залі школи, а перед офіційною частиною випускники традиційно поклали квіти до пам'ятника Невідомому матросу.

vypusk 2020 07

ПОЧЕСНІ ГОСТІ

В гості до баскетболістів і волейболістів завітали прославлені гравці, тренери, олімпійські чемпіони та представники федерацій баскетболу і волейболу нашого регіону, голови обласного та міського управління фізкультури і спорту Валентина КОЛЬЧАК і Руслан ПУЗДРАЧ, голова Приморської райадміністрації Марат КОРОЛЬОВ.

vypusk 2020 02

vypusk 2020 04

НАПУТНІ СЛОВА

Почесні гості привітали хлопців з закінченням школи і побажали успіхів у дорослому житті. Слідом слово взяв директор СДЮСШОР імені Бориса ЛІТВАКА Сергій СТРАЗОВ, для якого цей випуск став першим за час його роботи:

- Як новий директор школи, я був зобов'язаний організувати дітям сьогоднішнє свято, навіть незважаючи на ситуацію з пандемією коронавируса. Цього хотіли наші випускники, їхні батьки, наш колектив, щоб в нашій дружній родині традиції підтримувалися і розвивалися.

Після цих слів всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять багаторічного директора школи Бориса Літвака.

vypusk 2020 05

АТЕСТАТИ СПОРТИВНОЇ ЗРІЛОСТІ

Далі настав момент, заради якого в залі зібралися випускники та гості свята: Сергій СТРАЗОВ вручив хлопцям документи про закінчення школи.

По завершенні вручення атестатів тренери школи Андрій СПІЦ і Дмитро ШАЛАМОВ зачитали накази випускникам, повідавши про успіхи вихованців в поточному році. Він вийшов успішним, незважаючи на пандемію коронавируса: були завойовані медалі у різних вікових категоріях чемпіонату ВЮБЛ.

Начальник міського управління фізкультури і спорту Руслан ПУЗДРАЧ вручив випускникам баскетбольного відділення срібні медалі ВЮБЛ.

Завершилося святкування випускного вечора традиційної фотосесією.

vypusk 2020 06

СПОГАДИ НА ВСЕ ЖИТТЯ

Максим ТОПАЛ, випускник баскетбольного відділення школи СДЮСШОР імені Бориса Літвака:

- Моє навчання в школі було дуже захоплюючим. Нам прищеплювали дисципліну, хоча були і веселі моменти на змаганнях, зборах. Звичайно, трохи сумно закінчувати школу, але, сподіваюся, ми ще разом пограємо.

Юлія ОСТРОВСЬКА, випускниця волейбольного відділення СДЮСШОР імені Бориса Літвака:

- Мені сьогодні трохи сумно, тому що хотілося б ще пограти зі своєю командою. Всі роки пролетіли в школі дуже цікаво, кожен вихід на майданчик був незабутнім.

Владислав ЯНАКІ, тренер баскетбольного відділення школи СДЮСШОР імені Бориса Літвака:

- Я отримував величезне задоволення від роботи зі своїми підопічними. З ними вдалося домогтися гарних результатів: ми двічі вигравали чемпіонат ВЮБЛ, чотири рази були призерами турніру. Дуже хороша, згуртована, класна команда. Я бажаю хлопцям величезних успіхів в майбутньому, щоб вони прогресували і не зупинялися на досягнутому, весь час йшли вперед, великих перемог по життю.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

за матеріалами сайту Одеської обласної федерації баскетболу

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live