Потребує допомоги Таміла ЄВДОКИМОВА – одна з двох тренерів, які виховали дворазову олімпійську чемпіонку зі спортивної гімнастики Тетяну ГУЦУ. Про це спортсменка повідомила на своїй сторінці у фейсбук.

Зараз Таміла ЄВДОКИМОВА, яка разом із своїм мужем Віктором ДИКИМ підготувала Тетяну ГУЦУ, бореться з раком грудей (3-я стадія). Днями вона розпочала проходити 5-й курс хіміотерапії.

Близькі люди організували в Інтернеті Фонд, і кожний бажаючий може пожертвувати гроші для допомоги тренеру дворазової олімпійської чемпіонки.

Це можливо зробити на сайті gofundme.com. Перейти на сайт та праворуч натиснути "DONATE" (укр. - пожертвувати).

Спочатку про важку хворобу тренера повідомила у соцмережі Фейсбук Тетяна ГУЦУ, вчора – онука Таміли ЄВДОКІМОВОЇ та Віктора ДИКОГО Лана СКРИПНИК звернулася з проханням про допомогу та повідомила про створення Фонду:

«Привіт всім. Як багато хто з вас вже знають, мій дідусь, який був для мене особливим людиною, помер в минулі вихідні. Однак ви можете не знати, що він також тренував разом з моєю бабусею Тамілою Євдокимовою олімпійську чемпіонку Тетяну Гуцу. Те, що ви можете не знати, полягає в тому, що Таміла бореться з раком грудей 3 стадії.

Її партнер по життю і роботі на протязі 50 років, на жаль, програв свою власну битву з цією страшною хворобою, залишивши її наодинці з її власної битвою і тонною медичних рахунків.

Багато з вас, чиї життя так чи інакше перетиналися з життям моїх дідусі та бабусі, вони висловлювали свою вдячність їм і зверталися до мене і моєї сім'ї (що ми так, так вдячні за це) з бажанням допомогти. Ми організували фонд. Це простий спосіб допомогти. Навіть якщо всього лише 10 доларів - ціна обіду - ви можете допомогти моїй бабусі і дідусеві отримати ту ж підтримку і доброту, які вони, можливо, одного разу вам показали. Величезне спасибі.

Сподіваюся, ви приєднаєтеся до мене і допоможете моїй родині в цей важкий час»

Як ми повідомляли, 10 серпня пішов з життя інший тренер Тетяни ГУЦУ – Віктор ДИКИЙ.

TamilaViktor

Таміла Петрівна ЄВДОКИМОВА . Досьє (сайт esu.com.ua)

Народилася 12 квітня 1942 року в Одесі.

Майстер спорту СРСР (1963).

Заслужений тренер України (1979).

Закінчила Південноукраїнський університет імені Ушинського (раніше Одеський педінститут, 1963)

Працювала тренером Школи вищої спортивної майстерності (1971-1976) та СДЮШОР зі спортивної гімнастики (1976-1992, обидві – Одеса).

Кращий вихованець: Тетяна ГУЦУ – дворазова олімпійська чемпіонка.

З кінця 1990-х років живе та працює у США.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live