Президент «Elite tennis club» міста Чорноморська Юрій ГУБАНКОВ став новим головою відокремленого підрозділу Федерації тенісу України в Одеській області.

Виборча конференція відбулася у вівторок в Одесі. На посаду президента також претендував Родіон Лефтерьєв, який очолював організацію з 2013 року. У підсумку 26 з 28-ми учасників конференції проголосували за засновника одного з кращого в України тенісних клубів - «Elite tennis club».

Gubankov 13

Gubankov 14

ДОВІДКА. Юрій ГУБАНКОВ - власник і президент «Бруклін-Київ», найбільшого приватного стивидора Одеського порту, президент Асоціації стивидоров ОМТП.

Новий президент відокремленого підрозділу ФИУ в Одеській області – засновник та президент «Elite tennis club» (Чорноморськ). В теніс грає більше 50-ти років.

Gubankov 10

Gubankov 12

«Elite tennis club», який був заснований у 2004 році, вважається однією з кращих тенісних баз України і пропонує найкращі відкриті і криті тенісні корти, які відповідають всім вимогам Міжнародної федерації тенісу (ITF). Серед них 6 кортів зі спеціальним покриттям «Red Clay» і турнірний корт з трибунами, розрахованими майже на 600 глядачів. Грунтове покриття кортів було створено за технологією «Roland Garros».

Всього – 7 відкритих ґрунтових кортів та 2 критих корти. В найближчих планах - запуск трьох кортів з хардовим покриттям.

«Elite Tennis Club» щорічно проводить безліч турнірів міського, обласного та всеукраїнського рівня, а також клубні кубки і престижні міжнародні турніри. В нашу клубну історію увійшли такі турніри, як Кубок Федерації «Fed Cup» (2004) за участю жіночих національних збірних України та Німеччини, «Elite Cup Open Seniors» (2012) серед любителів різних вікових категорій.

З 2018 року Elite Tennis Club відродив славну традицію проведення великих міжнародних змагань під егідою Міжнародної тенісної Федерації (ITF), в тому числі з серії World Tennis Tour Junior, WTT Women і WTT Men - професійні турніри серед юніорів, жінок і чоловіків з призовим фондом від 10 000 $.

До послуг учасників змагань комфортабельний готель, розташташований на території «Elite tennis club».

ETC 07 10 002

ETC 07 10 003

ETC 07 10 010

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live