Одеські журналісти завоювали три призи ХХ конкурсу «Україна олімпійська», який проводить НОК України. Конкурс проводився в 11-ти номінаціях.

Підведення підсумків ХХ Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» відбулося під час онлайн засідання Комісії НОК «Преса та комунікації» під головуванням Олега Волкова та за участю президента НОК України Сергія Бубки. Детально обговоривши експертні висновки по кожній з номінацій, комісія визначила лауреатів.

Відзначимо, що відділення НОК України в Одеській області представило кандидатів на конкурс в трьох номінаціях, і всі вони стали лауреатами.

НАЙКРАЩА СПОРТИВНА ТЕЛЕПРОГРАМА

Отже, лауреатом в номінації «Найкраща циклічна спортивна телепрограма» стала програма «О-спорт!», яка виходить на 7-му одеському каналі. Над програмою працює дружній колектив на чолі з Миколою АЛЕКСЄЄВИМ, який виконує обов’язки журналіста, оператора та режисера монтажу. Програма виходить з 2006 року і є єдиною циклічною спортивною телепрограмою на одеському телебаченні. Програма двічі на тиждень (в понеділок і четвер) розповідає по спортивні події, які відбуваються в Одесі і області, про міжнародні успіхи, а також про знаменитих спортсменів, які прославляють наш регіон у всьому світі. Крім того, програма інформує своїх глядачів про заходу, які проводить відділення НОК України в Одеській області.

Микола Алексєєв працює на телебаченні з 1993 року, а в спортивній журналістиці – з 1998-го. Програму «О, Спорт!» Микола заснував зі своїм другом-колегою Дмитром Островським, який пішов з життя у січні 2018-го.

zhurn trophy 03

zhurn trophy 04

НАЙКРАЩА СПОРТИВНА РАДІОПРОГРАМА

Лауреатом в номінації «Найкраща циклічна спортивна радіопрограма» стала «Спортивна п’ятниця з Леонідом Францескевичем», яка виходить на «Першому міському радіо» (102,7 FM) з березня цього року (звукорежисер - Володимир Камбур). Ведучий програми – Леонід ФРАНЦЕСКЕВИЧ – та гості студії обговорюють останні спортивні події Одеси та світу «професіонально та з гумором». Саме таким є слоган програми. На першому міському каналі виходить відеоверсія програми. Вийшло вже 30 програм, а гостями були такі спортсмени як дворазовий олімпійський чемпіон Юрій Чебан, олімпійська чемпіонка Олена Соколовська, срібні призерки Олімпійських ігор Наталія Бурдейна і Олена КРАВАЦЬКА, а також інші топ-спортсмени регіону.

zhurn trophy 01

НАЙКРАЩЕ ЕЛЕКТРОННЕ ВИДАННЯ

В номінації «Найкраще електронне видання (відділ спорту)» лауреатом став одеський сайт новин «Odessa.online». Рубрика «Спорт» на цьому сайті почала працювати з першого дня існування ресурсу (з лютого 2018 року). За цей час на цьому неспортивному сайті вийшло більше 2300-т спортивних новин. «Odessa.online» щоденно висвітлює спортивні події, пов’язані з успіхами та виступами представників Одеси та Одеської області у всеукраїнських та міжнародних змаганнях. За цей час на сторінках «Odessa.online» виходили матеріали про представників більш ніж 50 видів спорту. Редактор рубрики – Леонід Францескевич, який працює в спортивній журналістиці вже 18 років.

zhurn trophy 02

МЕТА КОНКУРСУ

Метою конкурсу «Україна олімпійська» є визначення найкращих представників мас-медіа з популяризації олімпійських ідей та цінностей, висвітлення подій та досягнень в олімпійському русі, різноманітних олімпійських проєктів та програм.

Інформація про нагородження лауреатів конкурсу буде надана додатково.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live