Дворазова чемпіонка Європи з карате WKF , одеситка Анжеліка ТЕРЛЮГА провела 4-денний семінар в Італії (19-22 серпня). Вона другий рік поспіль проводить тут семінар з карате WKF за запрошенням клубу «Club Polisportiva Terraglio», який базується в Венеції.

В інтерв’ю прес-службі НОК України в Одеській області Анжеліка поділилася враження від семінару.

Анжеліка ТЕРЛЮГА, дворазова чемпіонка Європи:

- З великим задоволенням відкликнулася на запрошення італійських друзів. Семінари – це доволі цікавий досвід для мене як для молодого тренера. Минулорічний семінар вийшов доволі насиченим, таким же цікавим вийшов і семінар в цьому році. Серед учнів перспективна молодь, яка вже виступає на міжнародній арені. Звісно, було чим поділитися, адже минулий сезон надав чималий досвід боїв та змагань серйозного рівня.

Мені сподобалося працювати на цьому семінарі, та й італійці залишилися задоволеними. Гадаю, що ми продовжимо співробітництво.

seminar Italy 1

ПЛАНИ

Відразу після повернення із Італії Анжеліка ТЕРЛЮГА під керівництвом свого тренера Дениса МОРОЗОВА продовжила в Одесі підготовку до нового сезону А. Робота ведеться в режимі дворазових тренувань. Перші змагання – турнір Прем’єр-Ліги в Берліні з 14 по 16 вересня, потім – турнір серії А в столиці Чилі місті Сантьяго (21-23 вересня).

Головний старт сезону – чемпіонат світу – відбудеться в Мадриді 6-11 листопада. 

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live